Spektakle

Co z tym tańcem? Przed PPT 2012: Aleksandra Borys – lost in details

Zdjęcie: Co z tym tańcem? Przed PPT 2012: Aleksandra Borys – lost in details

Pokaz w ramach preselekcji Polskiej Platformy Tańca 2012.   Solo Aleksandry Borys powstało w ramach programu rezydencyjnego dla młodych choreografów „Solo Projekt” w Poznaniu (edycja 2010).  Za luźną inspirację <em>Lost in details</em> posłużył fragment <em>Alicji w krainie czarów. Po drugiej stronie lustra</em> Lewisa Caroll’a.

Wersja do druku

Udostępnij

Pokaz w ramach preselekcji Polskiej Platformy Tańca 2012.

Solo Aleksandry Borys powstało w ramach programu rezydencyjnego dla młodych choreografów „Solo Projekt” w Poznaniu (edycja 2010).  Za luźną inspirację Lost in details posłużył fragment Alicji w krainie czarów. Po drugiej stronie lustra Lewisa Caroll’a.

powiązane

Ludzie

Aleksandra Borys

Aleksandra Borys

Pokaz w ramach preselekcji Polskiej Platformy Tańca 2012.   Solo Aleksandry Borys powstało w ramach programu rezydencyjnego dla młodych choreografów „Solo Projekt” w Poznaniu (edycja 2010).  Za luźną inspirację Lost in details posłużył fragment Alicji w krainie czarów. Po drugiej stronie lustra Lewisa Caroll’a.

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close