Coaching z Danielem Lepkoffem we Wrocławiu

Zdjęcie: Coaching z Danielem Lepkoffem we Wrocławiu

Wersja do druku

Udostępnij

Działające na rzecz popularyzacji i rozwoju improwizacji kontaktowej Agnieszka Rybak i Olga Gawlik zapraszają tancerzy na intensywny coaching Foundations of Improvisation and Spontaneous Composition z Danielem Lepkoffem w dniach 11-13 listopada. Warsztaty trwać będą 5 godzin dziennie, a towarzyszyć im będzie pokaz solo artysty 12 listopada. Orientacyjny koszt uczestnictwa w warsztacie to 70 euro.  

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

http://ci-wroc.blogspot.com/2011/09/v-behaviorurldefaultvmlo.html

Daniel Lepkoff − tancerz, twórca taneczny, performer improwizacji, nauczyciel i pisarz. W latach 70. ściśle związany z rozwojem techniki release i kontakt improwizacji, które miały wpływ na rozwój jego indywidualnej metody pracy. Współzałożyciel Movement Research w Nowym Jorku. Współpracował z wieloma legendarnymi artystami, m.in. Steve’m Paxtonem. Występuje i uczy na całym świecie.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Wrocław

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close