Dancing Poznań 2014: XXI Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Zdjęcie: Dancing Poznań 2014: XXI Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

W tym roku w ramach XXI Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego Dancing Poznań zaplanowano zajęcia prowadzone w 40 technikach – od tańca współczesnego, przez balet, broadway jazz, hip-hop oraz kino fizyczne. W grafiku Dancing Poznań nie zabraknie warsztatowych nowości. Uczestnicy będą mieli m.in. okazję wziąć udział w zajęciach z repertuaru Wayne’a McGregora. Jest to wyjątkowa szansa na sprawdzenie się w unikatowym stylu jednego z najważniejszych żyjących choreografów, dyrektora Random Dance Company. Zajęcia poprowadzi tancerka tego brytyjskiego zespołu – Anna Nowak. Osoby zainteresowane filmem i sztuką tańca będą natomiast mogły wziąć udział w zajęciach z kina fizycznego. Odbędzie się również Coaching Project prowadzony przez norweskiego artystę – Stiana Danielsena, członka Jo Strømgren Kompani.

Na liście warsztatowych pedagogów pojawią się tancerze z m.in. USA, Angoli, Izraela i Kuby. W Dancing Poznań może wziąć udział każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Uczestnicy samodzielnie dokonują wyborów dotyczących techniki, pedagoga, grupy i godzin zajęć.

Dancing Poznań 2014 to nie tylko warsztaty, ale także pokazy spektakli teatrów tańca z całego świata. Jedną z gwiazd tegorocznego wydarzenia będzie zespół Iceland Dance Company. Nie zabraknie również imprez towarzyszących oraz uroczystego zakończenia Dancing Poznań, podczas którego odbędzie się pokaz pracy uczestników warsztatów.

Dodatkowych informacji o Dancing Poznań udziela Biuro Organizacyjne wydarzenia: tel. 61 852 04 56, e- mail: impresariat@ptt-poznan.pl.

Więcej

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Poznań: Liceum Ogólnokształcące nr 12, ul. Kutrzeby 8; Szkoła Podstawowa nr 38, Brandstaettera 6

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close