Dancing Poznań: XIX Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Zdjęcie: Dancing Poznań:  XIX Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego

Fot. Paula Mozdrzewska.

Wersja do druku

Udostępnij

Ewa Wycichowska zaprasza na XIX Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego Dancing Poznań: „Dla organizatorów to już dziewiętnasty raz, dla wielu uczestników pierwszy… Łączy nas nie skala doświadczeń, ale potrzeba poszukiwania w tej samej, wciąż wymykającej się akademickim definicjom, przestrzeni tańca. Naturalnego języka porozumienia, nam niezbędnego do życia jak tlen. I choć „wszystko płynie”, zacierają się granice techniczne i stylistyczne, wiekowe, środowiskowe, polityczne i narodowościowe, a świat tańca przegląda się w wielkim lustrze, któremu na imię „fusion”, to – mocno w to wierzę – nie spotka nas los budowniczych wieży Babel. Taniec to pradawny język ludzkości, pradawny i … Współczesny. Zapraszam na Dancing Poznań 2012.”

 

Techniki tańca

Pedagodzy

Grafik

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 14:30

Poznań

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close