Gdańsk/Alternatywna Szkoła Teatralna Klubu Żak: Larysa Grabińska „Taniec uwolniony”

Zdjęcie: Gdańsk/Alternatywna Szkoła Teatralna Klubu Żak: Larysa Grabińska „Taniec uwolniony”

Fot. P. Wyszomirski

Wersja do druku

Udostępnij

Alternatywna Szkoła Teatralna Żak zaprasza na warsztaty z technik tańca współczesnego TANIEC UWOLNIONY z Larysą Grabińską, które odbędą się kolejno: 5, 18 i 26 listopada 2014 roku w Sali Suwnicowej Klubu Żak w Gdańsku (ul. Grunwaldzka 195/197). Taniec uwolniony to warsztat na bazie technik tańca współczesnego, który sukcesywnie zmierzać będzie do wyłonienia się formy scenicznej. Warsztaty są adresowane dla osób z pewnym doświadczeniem w tańcu współczesnym. Finałem będzie publiczna prezentacja przygotowanego spektaklu na Gdańskim Festiwalu tańca w czerwcu 2015 roku.

Larysa Grabińska – tancerka, instruktorka tańca, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lidzbarku Warmińskim (klasa fortepianu). Pierwsze doświadczenia taneczne zdobywała w zespole tańca nowoczesnego w Lidzbarku Warmińskim, prowadzonym przez Krystynę Grabińską. Potem tańczyła i współtworzyła w Teatrze Tańca Uniwersytetu Gdańskiego. Występowała w spektaklach choreografów Sopockiego Teatru Tańca (min. Infantka, Wild Project). Współtwórczyni spektakli: Panna młoda rozebrana przez swych kawalerów, jednak…, w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca – Nie deptać trawnika, Mem oraz solowe projekty Głód, Drzewo.

KARNETY: 60 zł / 25 zł – 1 dzień.

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117. Z

akupione karnety nie podlegają zwrotom. / Niewykorzystane limity wejść na dany karnet przepadają (kino, warsztaty, kursy, inne). Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. / W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie. / Wstęp na zajęcia wyłącznie za okazaniem karnetów.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close