Warsztaty

Gdańsk/Alternatywna Szkoła Teatralna Żak: Larysa Grabińska – warsztaty z technik tańca współczesnego

Zdjęcie: Gdańsk/Alternatywna Szkoła Teatralna Żak: Larysa Grabińska – warsztaty z technik tańca współczesnego

<strong>Alternatywna Szkoła Teatralna Żak zaprasza na warsztaty z technik tańca współczesnego z Larysą Grabińską, c</strong>zyli na miesiąc systematycznej acz nieśpiesznej pracy nad spektaklem pod roboczym tytułem <em>Opowieści Polskiego Kamienia</em>. Premiera <em>Opowieści Polskiego Kamienia</em> na wiosnę w Żaku. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, zazwyczaj w <strong>czwartki</strong> w godzinach <strong>18:00 - 20:00</strong>, czasami w <strong>środy</strong> w godzinach <strong>17.00 - 19.00</strong>. <strong>Larysa Grabińska</strong> - tancerka, instruktorka tańca, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lidzbarku Warmińskim (klasa fortepianu). Pierwsze doświadczenia taneczne zdobywała w zespole tańca nowoczesnego w Lidzbarku Warmińskim, prowadzonym przez Krystynę Grabińską. Potem tańczyła i współtworzyła w Teatrze Tańca Uniwersytetu Gdańskiego. Występowała w spektaklach choreografów Sopockiego Teatru Tańca (między innymi <em>Infantka</em>). Współtwórczyni spektakli: <em>Panna młoda rozebrana przez swych kawalerów, jednak...</em> z Marią Miotk (2008), <em>Nie deptać trawnika</em> („rezydencja/premiera 2009”, Klub Żak w Gdańsku). Największy wpływ na jej kondycję i świadomość taneczną wywarli: Aleksandra Jaworska (Kielecki Teatr Tańca), Anna Haracz, Iwona Gilarska, Joanna Czajkowska, Jacek Krawczyk, Leszek Bzdyl, Katarzyna Chmielewska, Anna Steller, Julia Mach, Anna Krysiak, Sylwia Hefczyńska-Lewandowska   <strong>Karnety</strong> Karnet kosztuje <strong>60,-</strong> (kasa klubu czynna od godziny 15:00). Kolektyw tancerzy dowodzony przez Larysę Grabińska zaprezentował w kwietniu w Żaku spektakl <em>Pat</em>.  

Wersja do druku

Udostępnij

Alternatywna Szkoła Teatralna Żak zaprasza na warsztaty z technik tańca współczesnego z Larysą Grabińską, czyli na miesiąc systematycznej acz nieśpiesznej pracy nad spektaklem pod roboczym tytułem Opowieści Polskiego Kamienia. Premiera Opowieści Polskiego Kamienia na wiosnę w Żaku. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, zazwyczaj w czwartki w godzinach 18:00 – 20:00, czasami w środy w godzinach 17.00 – 19.00.

Larysa Grabińska – tancerka, instruktorka tańca, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lidzbarku Warmińskim (klasa fortepianu). Pierwsze doświadczenia taneczne zdobywała w zespole tańca nowoczesnego w Lidzbarku Warmińskim, prowadzonym przez Krystynę Grabińską. Potem tańczyła i współtworzyła w Teatrze Tańca Uniwersytetu Gdańskiego. Występowała w spektaklach choreografów Sopockiego Teatru Tańca (między innymi Infantka). Współtwórczyni spektakli: Panna młoda rozebrana przez swych kawalerów, jednak… z Marią Miotk (2008), Nie deptać trawnika („rezydencja/premiera 2009”, Klub Żak w Gdańsku). Największy wpływ na jej kondycję i świadomość taneczną wywarli: Aleksandra Jaworska (Kielecki Teatr Tańca), Anna Haracz, Iwona Gilarska, Joanna Czajkowska, Jacek Krawczyk, Leszek Bzdyl, Katarzyna Chmielewska, Anna Steller, Julia Mach, Anna Krysiak, Sylwia Hefczyńska-Lewandowska

Karnety

Karnet kosztuje 60,- (kasa klubu czynna od godziny 15:00). Kolektyw tancerzy dowodzony przez Larysę Grabińska zaprezentował w kwietniu w Żaku spektakl Pat.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close