Gdańsk: „Amareya_LAB_vol.1” – intensywne warsztaty teatru fizycznego z Teatrem Amareya

Zdjęcie: Gdańsk:  „Amareya_LAB_vol.1” – intensywne warsztaty teatru fizycznego z Teatrem Amareya

Na zdjęciu: Katarzyna Pastuszak. Fot. Materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Stacja Orunia zaprasza  na intensywne warsztaty teatru fizycznego z Teatrem Amareya. Warsztaty skierowane są do osób w każdym wieku, które pragną rozwijać swoje umiejętności ruchowe i performatywne. Zajęcia w ramach warsztatu Amareya_LAB będą podzielone na 3 bloki: ruch  i improwizacja; głos i kompozycja; scena i zadania aktorskie.

Prowadzenie: Katarzyna Pastuszak i Agnieszka Kamińska

Warsztat Amareya_LAB ma na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi narzędziami pracy twórczej charakterystycznej dla teatru fizycznego. Uczestnicy będą wspólnie pracowali nad pogłębianiem świadomości ciała – jego energii i wewnętrznego potencjału oraz nad umiejętnością kreowania intensywnej obecności scenicznej. Podczas warsztatu uczestnicy poznają m.in. narzędzia improwizacji wywodzące się z tańca butoh, teatru fizycznego i tańca współczesnego, które ukierunkowane są na odkrywanie i własnej kreatywności oraz doświadczenie relacji zachodzących między ciałem i otaczającą je przestrzenią. Improwizacja, która stanowi sedno warsztatu Amareya, jest narzędziem pomagającym uwolnić ekspresję, a także metodą redefinicji koncepcji ciała, człowieka, przestrzeni wokół nas. Każdy dzień warsztatu podsumuje sesja relaksacyjna z elementami masażu i relaksacyjnych technik psychosomatycznych. Amareya_LAB podsumuje otwarty pokaz etiud przygotowanych przez uczestników podczas zajęć.

O prowadzących

Koszt warsztatów:

200 ,- (ulgowy), 250 ,- (normalny)

 

Zgłoszenia: amareya@teatramareya.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 228 391

 

Organizatorzy:

mail: anna@gak.gda.pl

tel. 58 306 66 76 w. 37

www.gak.gda.pl

www.facebook.com/StacjaOrunia

www.teatramareya.pl

www.facebook.com/teatr.amareya

 

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 16:00

Gdańsk Orunia: Stacja Orunia, Dworek Artura/GAK, ul. Dworcowa 9, w godz. 16.00-20.00.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close