Gdańsk: Anna Haracz „Kontakt improwizacja dla każdego” – warsztaty

Zdjęcie: Gdańsk: Anna Haracz „Kontakt improwizacja dla każdego” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 25-26 czerwca 2016 roku Anna Haracz zaprasza na dwudniowe zajęcia z improwizacji kontaktowej. Warsztat skierowany jest do wszystkich zainteresowanych, zajmujących i nie zajmujących się ruchem, tańcem, terapią poprzez ruch i masaż.

Koszt: 160 zł.

Zgłoszenia: anaha@wp.pl.

Prowadząca o warsztatach:

Improwizacja kontaktowa jest rodzajem tańca, improwizacją taneczną, w której punkty fizycznego kontaktu są punktami rozpoczynania eksploracji ruchu poprzez improwizację. Jest jedną z lepiej znanych i chyba najbardziej charakterystyczną formą tańca współczesnego. Improwizacja kontaktowa jest wykorzystywana przez artystów, performerów i tancerzy, stosowana w treningach rozwijania wrażliwości ciała, w pracy z ciałem czy terapii tańcem, jest przedmiotem kursów w szkołach tańca, tematem dla prac magisterskich i doktorskich oraz książek edukacyjnych. Jak tańczyć z pierwszym partnerem, jakim jest dla nas podłoga? Co pozwala nam poczuć się bezpiecznie w tańcu i jak przekazać to poczucie bezpieczeństwa naszemu partnerowi? Poprzez proste ćwiczenia odkryjemy jak wchodzić w taniec. Skupimy się na słuchaniu i czytaniu naszego własnego ciała, po to, by łatwiej nam było słuchać i czytać ciało partnera.

Rezerwacja miejsca związana jest z wpłatą zaliczki 80 zł na konto BGŻ 16 2030 0045 1130 0000 1151 9410 z dopiskiem „Kontakt Improwizacja”.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Gdańsk-Morena: ProActive Fitness, ul. Marusarzówny 2/6, godz. 10.00-14.00.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close