Gdańsk: Diego Sinniger de Salas – warsztaty

Zdjęcie: Gdańsk: Diego Sinniger de Salas – warsztaty

materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Jogi w Gdańsku zaprasza na warsztaty tańca współczesnego i improwizacji z Diego Sinnigerem de Salas. Będzie to 4-godzinne spotkanie poświęcone technice tańca fizycznego i improwizacji ruchowej. Warsztaty przeznaczone są dla bardziej i mniej doświadczonych tancerzy, a także amatorów i pasjonatów tańca posiadających solidne podstawy tańca współczesnego.

Harmonogram: 
niedziela, godz. 10.00-14.00

cena: 120 zł, przy wpłacie do 24 października: 100 zł*
informacje i zapisy: dana.chmielewska@gmail.com

*Organizatorzy zastrzegają prawo potrącenia 1/3 części wpłaty w przypadku nagłej rezygnacji z uczestnictwa (tj. od 26.10).

Diego Sinniger de Salas – tancerz, pedagog i choreograf pochodzący z Hiszpanii. Zainteresowany różnymi formami ekspresji, rozwija swój warsztat w wielu technikach tanecznych takich jak taniec współczesny, hip-hop a nawet sztuki walki i akrobatyka. Umiejętności i doświadczenie zdobywał m.in. w szkole tańca i ruchu Varium w Barcelonie, w formacji CobosMika Company w Gironie, podczas Festival Deltebre Dansa. Brał udział w licznych projektach krajowych i zagranicznych takich jak: Brodas Bro, Uniq, Dblock. Zespoły z którymi współpracuje przy realizacji projektów artystycznych to m.in. Lali Ayguade Company, CIA Roser Lopez Espinosa, CIA Ziomara Hormaetxe, CobosMika Company. Interesuje się teatrem i zgłębianiem różnych metod interpretacji takich jak np. metoda Stanisławskiego czy metoda Jacques’a Lecoqa. Artysta znany jest trójmiejskiej publiczność m.in. ze spektaklu Lali Ayguade Kokoro, prezentowanego podczas tegorocznej edycji Festiwalu Tańca w gdańskim Klubie ŻAK.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Gdańsk (Przymorze): Centrum Jogi, ul. Krynicka 6

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close