Gdańsk/Europejskie Dni Opery: Opera Bałtycka „B jak balet” – otwarta próba

Zdjęcie: Gdańsk/Europejskie Dni Opery: Opera Bałtycka „B jak balet” – otwarta próba

Fot. Krzysztof Mystkowski

Wersja do druku

Udostępnij

Wszystkich miłośników tańca w maju Opera Bałtycka zaprasza na otwartą próbę baletu B jak balet. Tym razem będzie ona się nieco różniła od tych, które widzowie mieli okazję obejrzeć w poprzednich miesiącach. Odbędzie się ona bowiem w ramach Europejskich Dni Opery, które w Operze Bałtyckiej odbywają się pod hasłem Opera otwarta. Równolegle w salach prób chóru i orkiestry będzie można też wziąć udział w otwartych próbach chóru i orkiestry. Po zakończeniu prób zaprosimy wszystkich uczestników i artystów biorących udział w próbach na wspólny brunch, który odbędzie się na patio lub w foyer Opery (w zależności od pogody).

Opera Bałtycka w Gdańsku po raz drugi bierze udział w obchodach Europejskich Dni Opery, organizowanych przez stowarzyszenie Opera Europa, które zrzesza 182 teatry z 42 państw i już po raz dwunasty zaprasza teatry operowe do wspólnego świętowania. W tym roku, tematem przewodnim obchodów jest nasze kulturalne dziedzictwo.

Szczegółowy program wydarzeń:

https://www.operabaltycka.pl/pl/spectacle/opera-otwarta-2018.html

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 11:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close