Gdańsk/Gdański Teatr Szekspirowski: Tydzień Rumuński/„Zic Zac” – reż. Andrea Gavriliu

Zdjęcie: Gdańsk/Gdański Teatr Szekspirowski: Tydzień Rumuński/„Zic Zac” – reż. Andrea Gavriliu

Fot.materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Klub nocny. Ona i on stają  się marionetkami DJ’a, który muzyką oddziaływuje na całe ich jestestwo . Wszystko zaczyna się od rytualnego połączenia w parę. Ona i on powoli pozbywają się wszelkich zahamowań, dają upust frustracjom, lękom i  ukrytym namiętnościom, aż wreszcie są w pełni wyzwoleni  i gotowi zatracić się w sobie nawzajem.  Zic Zac to przedstawienie naszego pokolenia. Ukazuje różne etapy relacji:  upodobania i antypatie, brutalne początki i filozoficzne debaty, wrażliwość i okrucieństwo, osobiste lęki i potrzebę odnalezienia  drugiej połowy.  Wszystko to osadzone w psychodelicznej podróży pełnej humoru, a przede wszystkim znakomitej muzyki.

„Niektóre sposobności łatwiej wykorzystać, gdyż towarzyszy im właściwa ścieżka dźwiękowa, inne tracimy  ze względu na jej brak. Jak powiedział Nietzche, „muzyki słuchamy naszymi mięśniami”. „Zic Zac we wspaniały sposób ilustruje, jak wyglądają mięśnie podczas słuchania muzyki – warto to zobaczyć.” – Tańcząc do ścieżki dźwiękowej życia – Mirun Suru

ZIC ZAC

Scenariusz, reżyseria, choreografia: Andrea Gavriliu

Występują: Andrea Gavriliu, Stefan Lupu, Gabriel Costin

Czas: 65 minut

Bilety:

Strefa A: 50/35 zł

Strefa B: 45/30 zł

Strefa C: 30/20 zł

Strefa D: 15 zł

Gdański Teatr Szekspirowski
ul. Bogusławskiego 1, Gdańsk
Tel. 58 351 01 51
bilety@teatrszekspirowski.pl

www.teatrszekspirowski.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Gdańsk: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Bogusławskiego 1.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close