Gdańsk/ IN OUT FESTIVAL 2018: „Taniec/obraz”: Anna Steller, Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz, Maciek Salamon „Widzenie poprzedza słowa. dziecko patrzy i rozpoznaje zanim nauczy się mówić”

Zdjęcie: Gdańsk/ IN OUT FESTIVAL 2018: „Taniec/obraz”: Anna Steller, Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz, Maciek Salamon „Widzenie poprzedza słowa. dziecko patrzy i rozpoznaje zanim nauczy się mówić”

Na zdjęciu: Dominika Stróżewska. Fot. Cyprian Kucharuk.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach IN OUT FESTIVAL 2018 CSW Łaźnia w Gdańsku zaprasza na premierę spektaklu Anny Steller, Krzysztofa „Leona” Dziemaszkiewicza i Maćka Salamona.

O spektaklu: Widzenie konstytuuje oglądany obiekt. Obiektem jest tancerz. Jakie odczucia towarzyszą oglądającemu, gdy obiekt ten zmienia swoją tożsamość, porzuca wcześniej zdefiniowaną formę na rzecz ciągłej przemiany. Jakie odczucia towarzyszą nam ,gdy oglądamy akt twórczy dziejący się na żywo, a jakie, gdy widzimy ten sam akt w formie wideo? Tancerze w swoim spektaklu eksperymentują z ideą postrzegania tancerza, jego płcią, wyglądem, sposobem poruszania się, granicą pomiędzy dziełem sztuki a jego dokumentacją, wpływając tym samym na percepcję odbiorcy.

Koncept i realizacja: Anna Steller, Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz, Maciek Salamon

O festiwalu: http://www.inoutfestival.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Gdańsk: Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, ul. Jaskółcza 1.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close