Gdańsk / Nadbałtyckie Centrum Kultury: muzyczno-ruchowy performance „Therapy” Zofii Bielak

Zdjęcie: Gdańsk / Nadbałtyckie Centrum Kultury: muzyczno-ruchowy performance „Therapy” Zofii Bielak

Zofia Bielak „Therapy”. Platak: materiały własne organizatora

Nadbałtyckie Centru Kultury zaprasza na muzyczno-ruchowy performance Zofii Bielak – absolwentki klasy rytmiki i studentki kompozycji jazzowej w gdańskiej Akademii Muzycznej – zatytułowany „Therapy”.

Wersja do druku

Udostępnij

Głównym środkiem wyrazu jest dla Zofii Bielak muzyka, ale jej projekty mają charakter interdyscyplinarny, w którym dźwięk łączy się z ruchem, pozwalając odbiorcom na doświadczenie nieco bardziej intymne.

Do dotychczasowych muzyczno-tanecznych inicjatyw Zofii Bielak należy m.in. projekt Shades zrealizowany ze Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańsk. W Therapy improwizacje taneczne realizować będzie Dominka Massloch. Samo wydarzenie będzie jednocześnie premierą płyty pod tym samym tytułem, a także punktem wyjścia do dalszych taneczno-muzycznych poszukiwań artystki, w których ma nadzieję na szerszą współpracę z tancerzami i choreografami.


KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Gdańsk: Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close