Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019: „Mój wizerunek zawodowy” – warsztat dla tancerzy

Zdjęcie: Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019: „Mój wizerunek zawodowy” – warsztat dla tancerzy

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Polskiej Platformy Tańca 2019, jako wydarzenie towarzyszące, odbędzie się warsztat, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak budować swój zawodowy wizerunek.

Zapraszamy tancerzy, performerów i wszystkie osoby zajmujące się tańcem, które chcą zobaczyć różnorodność swoich talentów i zwiększyć umiejętność ich prezentowania. W trakcie spotkania nauczymy się, jak odkrywać i nazywać swoje umiejętności, oraz w jaki sposób mówić o swoich kompetencjach. Stworzymy okazję, podczas której każdy uczestnik będzie mógł uzyskać informację zwrotną na temat tego, jak jest postrzegany.

Spotkanie poprowadzi Ewa Warchoł, doradca zawodowy, coach, która współpracuje z Instytutem Muzyki i Tańca przy Programie przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko na adres: anna.cemeljic@imit.org.pl.

Potwierdzimy uczestnictwo do 28 sierpnia.

***

Polska Platforma Tańca 2019 odbywa się w dniach 5-8 września 2019 roku w Gdańsku. Jest  to wydarzenie promujące najciekawsze produkcje taneczne zrealizowane przez polskich choreografów. Mała Platforma, organizowana po raz pierwszy, odbywa się w terminie 30-31 sierpnia 2019 roku w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=waCvxpE7oXQ

Spot: https://www.youtube.com/watch?v=xUqkQcdBF9c

Organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami są Fundacja Polka dot oraz Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia jest Instytut Adama Mickiewicza, koproducent międzynarodowego spektaklu Serce Fabryki przygotowanego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022. Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Partnerami projektu są: Europejskie Centrum Solidarności, Gdański Teatr Szekspirowski, Instytut Kultury Miejskiej, Miejski Teatr Miniatura, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Klub ŻAK, Gdyńska Szkoła Filmowa, Kolonia Artystów, POLsail, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Janiny Jarzynówny-Sobczak, Twoja Stocznia, 100cznia.

Partnerami medialnymi projektu są: „Didaskalia. Gazeta Teatralna”, Magazyn „Presto”, taniecPOLSKA.pl, teatralny.pl, Radio Gdańsk S.A., „Gazeta Wyborcza Trójmiasto/Co Jest Grane 24”, TVP Kultura, TVP2.

www.polskaplatformatanca.pl

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Gdańsk: Opera Bałtycka (foyer), aleja Zwycięstwa 15

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close