Gdańsk: Teatr Tańca Kino Variatino „Nietaki” – spektakl Dagmary Jerzak i Anny Haracz oraz „Pryzmat” – film Anny Haracz

Zdjęcie: Gdańsk: Teatr Tańca Kino Variatino „Nietaki” – spektakl Dagmary Jerzak i Anny Haracz oraz „Pryzmat”  – film Anny Haracz

Fot. Stefano Baioni

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia i Teatr Tańca Kino Variatino zapraszają na wydarzenie Dwie premiery, na które złożą się premiera spektaklu Nietaki Dagmary Jerzak i Anny Haracz oraz premiera filmu tańca Pryzmat Anny Haracz. Anna Haracz o spektaklu: „Rzeczywistość i nienamacalność, świadomość i podświadomość, konflikt i harmonia.” Natomiast Pryzmat stanowi krótka, filmową impresję na temat światła, cienia, koloru, ciała, ruchu, tańca, natury, lasu, drzewa.

Nietaki

Pomysł i wykonanie: Dagmara Jerzak i Anna Haracz

Muzyka na żywo: Dorota Konczewska

Video: Anna Haracz, Dagmara Jerzak

Kostiumy: własne

Projekt zrealizowano dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Gdańska, wsparciu OMYOGA w Dublinie oraz ProAcive Fitness w Gdańsku.

Pryzmat

Pomysł i taniec: Anna Haracz

Pomysł, zdjęcia i montaż: Żaneta Górska

Projekt zrealizowano dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Gdańska oraz wsparciu barwnych mieszkańców domu przy ul.Słonecznej 28 w Otominie.

Wstęp wolny.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

Gdańsk Nowy Port: Łaźnia 2, ul. Strajku Dokerów 5

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close