Gdańsk/Trójmiejski Punkt Taneczny: Kino Variatino „Revoco”– reż. i chor. Anna Haracz

Zdjęcie: Gdańsk/Trójmiejski Punkt Taneczny: Kino Variatino „Revoco”– reż. i chor. Anna Haracz

Na zdjeciu: Anna Haracz. Fot. Violetta Kaszubowska.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Trójmiejskiego Punktu Tanecznego Klub Żak zaprasza na pokaz spektaklu Kino Variatino Revoco w reżyserii i według pomysłu Anny Haracz. Pełen projekt obejmuje spektakl, badania i warsztaty.

Zamiast opierać się zmianom, poddaj im się. Niech życie będzie z tobą, nie przeciw tobie. Jeśli obawiasz się, że twoje życie odwróci się do góry nogami, nie bój się. Skąd wiesz, że do góry nogami nie jest lepiej niż normalnie?

Shams z Tabrizu

A jakby tak przestać oddzielać sztukę od terapii, tworzenie od rozwoju, serce od rozumu i zacząć łączyć… A raczej nie bujać się z jednego krańca istnienia na drugi, walcząc o cokolwiek, a w zamian skupić uwagę, by pozostać pośrodku rzeczy różnych, korzystając ze wszystkiego, co zostało nam dane.

O spektaklu:

„Revoco“ –  tłum. „odwołuję”, „wyzdrowienie”.

Przyglądam się temu, co mi szkodzi, co zalega, co zatrzymuje…

Ile z tego zostało mi przekazane, choć o to nie prosiłam…

Ile z tego powielam z miłości, przywiązania i niewiedzy…

A co, jeśli z determinacją pozbędę się tego, czego świadomie nie wybrałam,  i zbuduję siebie na nowo?

Dziękując przodkom, odbijam się od tego, co dawno nie ma racji bytu…

pomysł i reżyseria: Anna Haracz

choreografia: Anna Haracz z zespołem

taniec i śpiew: Anna Haracz, Sylwia Nosarzewska, Justyna Szczepanik, Natalia Szafrankiewicz, Kalina Porazińska, Natalia Murawska, Klaudia Janus

muzyka: Sylwia Nosarzewska, Anna Haracz,

kostiumy, scenografia, światła: Anna Haracz

premiera: 8 października 2017, Klub Żak, Gdańsk

Zrealizowano przy pomocy finansowej Województwa Pomorskiego, wsparciu Studia Joga Park w Gdańsku oraz Klubu Żak w Gdańsku.

www.kinovariatino.pl

***

BILETY

20 zł / 15 zł – Karta Do Kultury* / 10 zł – uczniowie*, studenci*, seniorzy  / 5 zł – Karta Dużej Rodziny* / 3 zł – Karta Tancerza*

 
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl

. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close