Gdańsk/Tydzień Izraelski: Kamea Dance Company „Carmina Burana” – chor. Tamir Ginz

Zdjęcie: Gdańsk/Tydzień Izraelski: Kamea Dance Company „Carmina Burana” – chor. Tamir Ginz

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza na Tydzień Izraelski, w ramach którego odbędzie się spektakl Carmina Burana w choreografii Tamira Ginzy. Legendarna muzyka Carla Orffa w interpretacji twórcy Kamea Dance Company Tamira Ginza to rytuał zmysłów, miłości i erotyki. Taniec, choć abstrakcyjny, interpretuje znane utwory w nowoczesny sposób. Trzynastu tancerzy celebruje młodość, pożądanie i piękno fizycznego ruchu w ekscytującym, wibrującym i dzikim widowisku.

…Warta podkreślenia jest zasługa zespołu w stworzeniu dzieła, które łączy styl neoklasyczny z tańcem współczesnym, czego tak brakuje większości izraelskich zespołów tanecznych. – Shelly Kling, Globusy

Trailer spektakluhttps://www.youtube.com/watch?v=zQrfNsrAVIE

Spektakl przeznaczony dla widzów od 16. roku życia.

Choreografia: Tamir Ginz

Muzyka: Carmina Burana Carla Orffa

Projekty kostiumów: Rakefet Levi

Reżyseria światła: Shay Yehudai

Występują:

Ofek Admoni, Sagi Baleli, Jonatan Bukschtein, Noa Dahan, Tom David, Lorris Eichinger, Eldar Elgrably, Noam Ephron, Einav Kringel, Lou Landre, Alma Lauer, Rona Lerner, Peter Starr, Elliot Thompson.

Więcej informacji: https://teatrszekspirowski.pl/aktualnosci/tydzien-izraelski/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Gdańsk: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close