Gdańsk: Warsztaty „Świadomość ciała i uważność w jodze” – prowadzenie Maciej i Agnieszka Wielobób

Zdjęcie: Gdańsk: Warsztaty „Świadomość ciała i uważność w jodze” – prowadzenie Maciej i Agnieszka Wielobób

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Anna Haracz zaprasza na warsztaty Świadomość ciała i uważność w jodze, które poprowadzą Maciej i Agnieszka Wielobób. Podstawą pracy w jodze jest świadomość ciała i uważność. Podczas warsztatu uczestnicy będą zgłębiać praktycznie obie te dziedziny. W sobotę, na początku zajmą się obudzeniem świadomości w obszarze miednicy i bioder. Poprzez proste ruchy będą sprawdzać różne zakresy naszej miednicy oraz poszukiwać powiązań jak ruch miednicą wpływa na pozostałe części ciała: nogi, kręgosłup, szyja czy głowa. Wykorzystując to doświadczenie, w dalszej części warsztatu będą obserwować miednicę w asanach oraz wykorzystywać poznane ruchy (zakresy), po to, by lepiej pracować w asanach. W niedzielę wyjdą od prostych technik medytacji i uważności, których działanie następnie przeniosą na pracę z ciałem, by doświadczyć ciała w inny sposób niż na co dzień.

Warsztaty skierowane są do osób, które interesuje w jodze coś więcej niż mechaniczna odtwórczość, jeśli poszukujecie w niej spokoju, wolności od napięcia, świadomości /

Harmonogram:

SOBOTA
10.30 – rejestracja
11.00-17.00 – świadomość ciała w jodze (w trakcie ok. 30 min przerwy), prow. Agnieszka Wielobób

NIEDZIELA
10.00-13.30 – uważność w jodze, prow. Maciej Wielobób

Cena: 230 zł
Zapisy: Anna Haracz tel. 502 298 770, email: anaha@wp.pl
+ przedpłata na konto BGŻ 16 2030 0045 1130 0000 1151 9410 z dopiskiem „Warsztat Maciej i Agnieszka Wielobób”

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Gdańsk-Morena: ProActive Fitness ul. Marusarzówny 2/6, dokładny harmonogram pod opisem warsztatów.

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close