Gdańsk/X-lecie Teatru Amareya: Solo Katarzyny Pastuszak „2”

Zdjęcie: Gdańsk/X-lecie Teatru Amareya: Solo Katarzyny Pastuszak „2”

Fot. Ania Menzel.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Amareya obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny.  Z tej okazji artystki zespołu zapraszają na uroczyste obchody, obfitujące w wyjątkowe wydarzenia. Trzy premiery, wystawa, pokaz filmu, prezentacje spektakli z repertuaru teatru oraz świętowanie z  fanami, przyjaciółmi, artystami, rodziną.

***

Projekt 2 autorstwa Katarzyny Pastuszak to rzecz o dialogu, o stawaniu się innym wobec innego,  o byciu pomiędzy jednym i drugim, byciu jednocześnie jednym i drugim.  Projekt 2 realizowany jest w ramach 10-lecia Teatru Amareya i stanowi część autorskiego projektu Katarzyny Pastuszak pt. 33_33_33, który obejmuje 33 performanse i akcje artystyczne zaplanowane na 365 dni – od urodzin do urodzin artystki, tj. od 16 sierpnia 2013 do 16 sierpnia 2014.

2 – spektakl solowy Katarzyny Pastuszak

Premiera: 25 października 2013, Klub Żak, Gdańsk

Koncept, wykonanie, teksty, video: Katarzyna Pastuszak

Konsultacje: Agnieszka Kamińska, Aleksandra Śliwińska

Muzyka: Joanna Duda

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Gdańsk: Klub Żak, ul. Grunwaldzka 195/197

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close