Spektakle

Gdańsk/XVI Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych: Teatr Kino Variatino/Anna Haracz „The Blue Resonance”

Zdjęcie: Gdańsk/XVI Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych: Teatr Kino Variatino/Anna Haracz „The Blue Resonance”

Wersja do druku

Udostępnij

Anna Haracz zaprasza na pokaz spektaklu The Blue Resonance Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino, który odbędzie się w ramach Spotkań Trójmiejskich Teatrów Niezależnych 2014. Anna Haracz: „To nie jest spektakl,  to mój taniec i mój śpiew,  za każdym razem nie do powtórzenia  zdarzenie które jest rezonansem miejsca, czasu, otoczenia, stanu, przepływu lub jego braku, myśli bądź bezmyślności, uczuć bądź ich braku. To może być cokolwiek – takie jakie jest. Teraz.”

Ojciec dbał o chleb, brat – bronił, nauczyciel – prowadzi a partner – wspiera… Umiem żyć bez tego…  Opłacam rachunki, uszczelniam cieknące krany i … mogę być gdziekolwiek…

… ale, gdy mam przy sobie moich mężczyzn, zamykam oczy i tańczę tak, jak najbardziej lubię na świecie…  bez strachu, że o coś się rozbiję… czyli rezonuję błękitem…

koncept i wykonanie: Anna Haracz
muzyka i śpiew: Anna Haracz
kostium:  Anna Haracz
światła: Artur Aponowicz
czas trwania: 20 min

Bilety: 5 zł.

powiązane

Ludzie

Anna Haracz

Anna Haracz

Anna Haracz zaprasza na pokaz spektaklu The Blue Resonance Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino, który odbędzie się w ramach Spotkań Trójmiejskich Teatrów Niezależnych 2014. Anna Haracz: „To nie jest spektakl,  to mój taniec i mój śpiew,  za każdym razem nie do powtórzenia  zdarzenie które jest rezonansem miejsca, czasu, otoczenia, stanu, przepływu lub jego braku, myśli bądź bezmyślności, uczuć bądź ich braku. To może być cokolwiek – takie jakie jest. Teraz.”   Ojciec dbał o chleb, brat – bronił, nauczyciel – prowadzi a partner – wspiera… Umiem żyć bez tego…  Opłacam rachunki, uszczelniam cieknące krany i … mogę być gdziekolwiek… … ale, gdy mam przy sobie moich mężczyzn, zamykam oczy i tańczę tak, jak najbardziej lubię na świecie…  bez strachu, że o coś się rozbiję… czyli rezonuję błękitem…   koncept i wykonanie: Anna Haracz muzyka i śpiew: Anna Haracz kostium:  Anna Haracz światła: Artur Aponowicz czas trwania: 20 min   Bilety: 5 zł.

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close