Gdynia/Festiwal aTrakcje 2017: Warsztaty z improwizacji zakończone udziałem w performansie „Więzi”. Prowadzenie: Ula Zerek

Zdjęcie: Gdynia/Festiwal aTrakcje 2017: Warsztaty z improwizacji zakończone udziałem w performansie „Więzi”. Prowadzenie: Ula Zerek

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztat skierowany jest do osób, które interesuje taniec powstający w relacjach czasu i przestrzeni, ciała i umysłu, twórców i widza. Przygotowując się do perfomansu na zakończenie warsztatu, uczestnicy będą pracować nad świadomą obecnością sceniczną oraz nad skupieniem uważności ciała na wykonywanych działaniach, szukając tańca choć minimalnego w środkach to bardzo intensywnego. Do udziału zaproszone są osoby w różnym wieku bez względu na doświadczenie z tańcem. Warsztat poprzedzony będzie spotkaniem organizacyjnym.

 

Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: zapisy@4sztuki.org

Tego samego dnia uczestnicy warsztatów wezmą udział w performansie Więzi.

Więcej informacji

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 12:00

Gdynia: Teatr Gdynia Główna, plac Konstytucji 1, w godz. 12.00-16.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close