Gorlice/Myśl w ruchu 2016: „Tańcz, czego rozum nie złamie” – pokaz finałowy projektu „Myśląc…Taniec”

Zdjęcie: Gorlice/Myśl w ruchu 2016: „Tańcz, czego rozum nie złamie” – pokaz finałowy projektu „Myśląc…Taniec”

Fot. Maciej Zakrzewski

Wersja do druku

Udostępnij

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza na pokaz finałowy projektu projektu Myśląc… Taniec, realizowanego w GCK we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w ruchu 2016.Pokaz zatytułowany Tańcz, czego rozum nie złamie jest zwieńczeniem czteromiesięcznej warsztatowej, niezwykle kreatywnej pracy gorlickiej młodzieży. WSTĘP WOLNY.

Tańcz, czego rozum nie złamie stanowi podsumowanie trwającego niemal cztery miesiące projektu edukacji tanecznej, w którym udział wzięło 44 uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych z Gorlic. Obejmował on warsztaty praktyczne z zakresu tańca współczesnego, modern, klasyki, partnerowań, floor work, sztuk walki, polskiej techniki tańca i metod budowania ruchu, a także zajęcia teoretyczne z historii tańca. Ponadto uczestnicy projektu zobaczyli na żywo pięć spektakli teatru tańca, a przez ostatni tydzień, w ramach trzeciego –ostatniego etapu projektu – odbyli intensywne przygotowania do stworzenia małej formy scenicznej pt. Tańcz, czego rozum nie złamie.

Pełna relacja z przebiegu projektu dostępna jest na stronie GCK:

http://gck.gorlice.pl/wydarzenie/iii-etap-realizacji-projektu-myslac-taniec/

Koordynatorzy projektu:

Katarzyna Pawłowska

Jakub Kruczek

Barbara Fugiel

Strona projektu: www.myslactaniec.pl

Myśląc Taniec logo (miniaturka)IMIT (miniaturka)

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close