Gryfino/IX Jesienna Scena Tańca: Monika Petryczko, Pierce White, Keri Szamot – Silent Disco

Zdjęcie: Gryfino/IX Jesienna Scena Tańca: Monika Petryczko, Pierce White, Keri Szamot – Silent Disco

Anonymous. Fot. Maciej Zakrzewski

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach IX edycji Festiwalu Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca odbędzie się Silent Disco. Cicha dyskoteka jest specyficznym pomysłem na imprezę, przy którym system nagłośnieniowy wydaje się być niepotrzebnym. Każdy uczestnik otrzymuje parę bezprzewodowych słuchawek, dzięki którym może słuchać muzyki. W tym roku wystąpią DJe: Monika Petryczko, Pierce White oraz lokalny duet Keri Szamot. Wyjątkową zaletą SD jest to, że w każdej chwili uczestnik może zmienić kanał w słuchawkach i bawić się z wybranym DJ-em. Słuchawki będą wydawane po okazaniu dowodu tożsamości.

Monika Petryczko – producentka kultury, prezeska Stowarzyszenia MiastoHolizm, animatorka wydarzeń kulturalnych, dziennikarka radiowa i telewizyjna, DJ-ka. W 2016 roku była pełnomocnikiem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w związku z udziałem Szczecina w prezentacji Koalicja Miast w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Jest współtwórczynią przestrzeni kreatywnej OFF Marina, Design Days w Szczecinie oraz festiwalu Polish Design Island, pomysłodawczynią projektu Jazz i Teatr. Obecnie realizuje międzynarodowy projekt Mobilny Instytut Kultury.

Pierce White – pasjonat muzyki od najmłodszych lat. Jego upodobania na przestrzeni czasu bardzo się zmieniały, ostatecznie inspirowały go wszelkie odmiany muzyki house. Jego sety przepełnione są w większości soulfulowymi i deepowymi starannie wyselekcjonowanymi klimatami. Członek formacji T.I.M.S. oraz DJ na imprezach z cyklu Silent Disco organizowanych przez Malta Festival oraz Transatlantyk Festival.

Keri Szamot – lokalny kolektyw grajków plenerowych, lubujących się w muzyce zewnętrznej – gatunku, który wymyślili sami i który dobrze określa niestarannie wyselekcjonowane numery z ostatniego półwiecza muzycznej historii. To prawie tyle, ile mają lat. Gitary i samplery, smyczki i automaty perkusyjne, nostalgia i euforia życia w jednym. Wszystko wymieszane w dźwiękowym ogrodzie, czyli podróży z lat 60. do dzisiaj… i z powrotem. Bez końca.

Bilet: 15 zł, rezerwacja: gizyckaweronika@gmail.com

***

Organizatorami przedsięwzięcia są Środowisko Inicjatyw Artystycznych Hybadu i Gryfiński Dom Kultury. Bilety na wszystkie wydarzenia Jesiennej Sceny Tańca są już dostępne w sekretariacie placówki (ul. Szczecińska 17, tel. 91 416 25 20) oraz mailowo: tewela95@gmail.com (spektakle), gizyckaweronika@gmail.com (silent disco).

 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:00

Gryfino: Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close