Gryfino/VI Festiwal Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca 2014: Jam session

Zdjęcie: Gryfino/VI Festiwal Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca 2014: Jam session

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ostatnich latach imprezę towarzyszącą festiwalowi stanowiło Silent Disco. Była to ciekawa forma zabawy dla wszystkich. W tym roku, poszukując nowych wrażeń, po raz pierwszy odbędzie się Jam Session. To dynamiczna i otwarta forma praktykowania kontakt improwizacji przy muzyce na żywo. Nazwę swoją wzięła oczywiście od muzyków, którzy spotykają się, by improwizować w ramach uzgodnionej struktury i czasu. Kontakt improwizacja to technika taneczna z określonymi zasadami, jednak ruchowa interpretacja jej „kodeksu” pozostaje otwarta, dlatego każde spotkanie to okazja do głębszego zrozumienia jej podstaw, poszerzania granic i wymiany doświadczeń. W wydarzeniu można też uczestniczyć w roli obserwatora ale najbardziej zapraszamy do aktywnego udziału. Odbędzie się ono na poboczu sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury w sobotę 22 listopada 2014 o godz. 21:00. WSTĘP WOLNY!

Program VI Festiwalu Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca 2014

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 21:00

Gryfino: Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close