Gryfino/VII Jesienna Scena Tańca: Warsztaty – Paulina Woźniak (dancehall) i Katarzyna Grabińska (taniec współczesny)

Zdjęcie: Gryfino/VII Jesienna Scena Tańca: Warsztaty – Paulina Woźniak (dancehall) i Katarzyna Grabińska (taniec współczesny)

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach VII Festiwalu Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca w Gryfinie odbędą się warsztaty taneczne, które poprowadzą Paulina Woźniak (dancehall) i Katarzyna Grabińska (taniec współczesny).

Zapisy:

Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie

tel.: 91 852 31 83, e-mail: turystyka@gryfino.pl

Plan warsztatów:

sobota, 21 listopada 2015

*dancehall: Paulina Woźniak, godz. 13.00-15.00

(sala nr 10 w Gryfińskim Domu Kultury, ul. Szczecińska)

*taniec współczesny: Katarzyna Grabińska, godz. 16.00-18.00

(sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących, ul. Niepodległości)

niedziela, 22 listopada 2015

*taniec współczesny: Katarzyna Grabińska, godz. 12.00-14.00

(sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących, ul. Niepodległości)

*dancehall: Paulina Woźniak, godz. 15.00-17.00

(sala nr 10 w Gryfińskim Domu Kultury, ul. Szczecińska)

Paulina Woźniak – tancerka, instruktorka, uczestniczka 8. edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz. Obecnie prowadzi zajęcia w Policach i w Szczecinie. Tańcem zajmuje się od 2009 roku. Style w jakich się specjalizuje to: dancehall i hip hop. Cały czas kształci się także w innych stylach oraz formach tańca. W czwartym odcinku 8. edycji programu You Can Dance dostała się na warsztaty w Sewilli, gdzie uczyła się pod okiem najlepszych choreografów na świecie (Nappytabs, Brian van der Kust, Julia Spiesser).

Osiągnięcia:

– 1 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Łebie solo dancehall

– 1 miejsce Fpytke Beat Jam dancehall i hip-hop solo

– 1 miesjce Dancehall 5 vs 5 na zawodach Dancehall Or Die

– 3 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Chocen 2013 w kategorii duety

– udział w 8. edycji You Can Dance – Po Prostu Tańcz.

Katarzyna Grabińska – prezeska i założycielka fundacji tańca i sztuki ARToffNIA, choreografka i opiekunka artystyczna Pracowni Tańca Pryzmat, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Hogeschool Avans w Bredzie w Holandii, szkoły choreografii scenicznej Artystyczna Alternatywa w Krakowie. Jest pasjonatką kitesurfingu. Jest organizatorką i koordynatorką projektów edukacyjnych: Lato w Teatrze – Taniec 2012, Lato przez pryzmat sztuk różnych 2013 i 2014, Move Dance Project 2010 oraz Otwartej Sceny Tańca (spotkania środowiska sztuki tanecznej). W ramach fundacji ARToffNIA i zespołu Pracowni Tańca Pryzmat prowadzi regularną działalność́ repertuarową i edukacji artystycznej dzieci i młodzieży. Niejednokrotnie nagradzana przez prezydenta Olsztyna, Marszałka Województwa oraz Fundację Środowisk Twórczych. Wraz z zespołem stale współpracuje z instytucjami kultury: Filharmonią Warmińsko-Mazurską, Olsztyńskim Planetarium czy Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie (realizacja choreografii m.in. oper: Jaś i Małgosia w reżyserii Włodzimierza Nurkowskiego, Amahl i nocni goście w reżyserii Janusza Kijowskiego, projektu Księżyc w poetyce Pink Floyd czy premiery autorskiego spektaklu The Selfies w Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie. Jest pomysłodawczynią projektów międzynarodowych: w sierpniu 2014 roku zespół przebywał na rezydencji artystycznej w Barcelonie a w lipcu 2015 roku zrealizował projekt Misja Izrael-Pryzmat-Olsztyn. Tańczyć zaczęła w olsztyńskiej grupie tańca współczesnego Paradox pod okiem Jolanty Grabowskiej. Dziś eksperymentuje, stawia na fuzje różnych form, skupiając się na doświadczaniu oraz poszukiwaniu własnego wyrazu scenicznego Pracowni Tańca Pryzmat.

***

VII Festiwal Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca 2015

Organizatorzy: Gryfiński Dom Kultury, Teatr Tańca Ego Vu i Środowisko Inicjatyw Artystycznych hybadu

Koszty:

bilety jednodniowe na spektakle: 15 zł

bilet na Silent Disco: 15 zł

koszt każdego warsztatu: 60 zł (4 godz.)

 

Bilety, rezerwacje i zapisy:

Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie (w dniu wydarzeń na godzinę przed rozpoczęciem – kasa w Gryfińskim Domu Kultury)

tel.: 91 852 31 83, e-mail: turystyka@gryfino.pl

Więcej informacji:

gdk.com.pl

facebook.com/ttegovu

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

Gryfino: sala nr 10 Gryfiński Dom Kultury, ul. Szczecińska 17 (sb:godz. 13.00-15.00, nd: 15.00-17.00), sala gimn. ZSO, ul. Niepodległości (sb: godz. 16.00-18.00, nd: 12.00-14.00)

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close