Iwona Gilarska/Maria Miotk – „Królewna Sroka i świetlista kula”

Zdjęcie: Iwona Gilarska/Maria Miotk – „Królewna Sroka i świetlista kula”

Wersja do druku

Udostępnij

Królewna Sroka i świetlista kula to bajka dla dzieci zrealizowana w konwencji teatru tańca z elementami video-artu. Jak mówią twórcy,„Królewna jest całkiem sympatyczną osóbką, jednak jej główną wadą jest pociąg do biżuterii i błyskotek. Niczym smok gromadzi skarby i nigdy nie chce się nimi dzielić. Potrafi całe dnie spędzać na przymierzaniu korali i bransoletek albo segregować pierścionki. Do czasu aż pewnego dnia znajduje świetlistą kulę”.

choreografia i wykonanie: Maria Miotk; reżyseria: Iwona Gilarska; scenariusz, tekst: Krzysztof Jaroń; video: Julia Bui-Ngoc; książę (video): Artem Manuilov; kostiumy: Agnieszka Gruszka, Maria Miotk; scenografia: Grzegorz Ruta; muzyka: eSWuA Michał Śliwecki; premiera: 30.10. 2011, Sopocka Scena Off de BICZ, Sopot; Spektakl powstał dzięki wsparciu finansowemu Sopockiej Sceny Off de BICZ.

Bilet: 10 zł dziecko /15zł dorosły

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Sopocka Scena Off de BICZ, al. Mamuszki 2, Sopot

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close