Iwona Gilarska/Maria Miotk: „Życie seksualne królewny”

Zdjęcie: Iwona Gilarska/Maria Miotk: „Życie seksualne królewny”

Wersja do druku

Udostępnij

Życie seksualne królewny to ciąg dalszy opowieści, to który ma na celu zachęcić dorosłego widza do refleksji, pozostając jednak w konwencji bajkowej ( „i żyli długo i szczęśliwie”). Maria Miotk proponuje tu rodzaj eksperymentu ruchowego. Spektakl zostaje połączony z konwencją filmów przyrodniczych, brak w nim rekwizytów, tancerka działa w czystej przestrzeni, do momentu pojawienia się pufa (sic!). Absorpcja ruchu spowodowana obecnością pufa  stanowi odzwierciedlenie zawiłości życia i bajkowej miłości.

Reżyseria: Iwona Gilarska  choreografia i wyk onanie: Maria Miotk video: Julia Bui-Ngoc – (Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice) książę (video): Artem Manuilov – (Ośrodek Praktyk Teatralnych Gar dzienice) kostiumy: Agnieszka Gruszka, Maria Miotk  scenografia i reżyseria świateł: Grzegorz Ruta  muzyka: ESWUA Michał Śliwecki   tekst: Krzysztof Jaroń produkcja: Sopocka Scena Off de BICZ

BILETY:  15zł ulgowy / 20zł normalny

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Sopocka Scena Off de BICZ, al. Mamuszki 2, Sopot

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close