Kaszuby/Gościniec Kowalówka k/Borkowa: Anna Haracz – wyjazdowy warsztat tańca i jogi

Zdjęcie: Kaszuby/Gościniec Kowalówka k/Borkowa: Anna Haracz – wyjazdowy warsztat tańca i jogi

Fot. materiały Anny Haracz.

Wersja do druku

Udostępnij

Anna Haracz zaprasza na wyjazdowy warsztat tańca i jogi. Oprócz zajęć (5 godzin dziennie) organizatorzy zapewniają nocleg, 3 posiłki wegańskie lub wegetariańskie oraz – w razie potrzeby – opiekę dla dzieci.

Koszt: 1 550 zł (wpłata zaliczki 800 zł po 30 czerwca).

Zgłoszenia: Anna Haracz, mail: anaha@wp.pl, tel. 502298770.

ZAJĘCIA PORANNE – JOGA (2,5 h)

Zajęcia będą prowadzone w systemie Vinyasa Krama Joga. W podejściu tym zwraca się uwagę na synchronizację oddechu z ruchem i inteligentne, zindywidualizowane budowanie sekwencji. Praca dynamiczna i statyczna jest w równowadze, a koncentracja cały czas na oddechu, dzięki czemu można osiągnąć harmonię między stabilnością a rozluźnieniem i spokojem.

ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE – TANIEC (2,5 h)

Każdego dnia będą praktykowane poprzez taniec jakości żywiołów: ziemia – stabilność, woda – płynność, ogień – konfrontacja, powietrze – inspiracja i eter – medytacja, co pozwoli poznać i zintegrować jakości, jakie niosą ze sobą żywioły.

W programie:

– praktyka dwa razy dziennie

– trzy posiłki dziennie – wegetariańskie, wegańskie lub dostosowane do potrzeb

– dla rodziców z dziećmi rzetelna opieka za dodatkową opłatą

– możliwość jazdy konnej za dodatkową opłatą

– kort tenisowy

– blisko jezioro

Anna Haracz jest tancerką, choreografką i nauczycielką tańca współczesnego. Piętnaście lat temu założyła Teatr KINO VARIATINO, by realizować swoje pasje artystyczne. Jogą zajęła się w 2002 roku. W 2007 roku ukończyła 3-letni kurs nauczycielski, zorganizowany przez Polski Stowarzyszenie Iyengara, a poprowadzony przez Jurka Jaguckiego, otrzymując certyfikat Introductory II. Przez 5 lat praktykowała medytację Vipassana a obecnie Sufizm Uniwersalny stał się jej ścieżką rozwoju duchowego. W 2015 roku ukończyła kurs nauczycielski Vinyasa Krama Jogi, dzięki której zgłębia tajniki zdrowego oddechu. Obecnie łączy sztukę taneczną ze sztuką jogi poprzez autorską metodę pracy, opartą na praktyce 5 żywiołów (Taniec 5 żywiołów).

Wpłat zaliczki należy dokonać na konto: BGŻ 16 2030 0045 1130 0000 1151 9410 z dopiskiem „wakacje z jogą i tańcem”.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Borkowo (Kaszuby): Wilcze Ranczo, ul. Kartuska 73G

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close