Katowice: Alicja Miszczor „Sen ciała” – wakacyjny warsztat pracy z ciałem

Zdjęcie: Katowice: Alicja Miszczor „Sen ciała” – wakacyjny warsztat pracy z ciałem

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Alicja Miszczor zaprasza na wakacyjny warsztat pracy z ciałem Sen ciała. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich osób pełnoletnich, zainteresowanych płynącym z wewnątrz tańcem i pracą z ciałem.

Koszt: do 18 lipca 2016 roku – 260 zł, po 18 lipca 2016 roku – 300 zł; dla osób które uczestniczyły juz w warsztatach lub kursach instruktorki – 230 zł do 18 lipca, po 18 lipca – 260 zł).
Zgłoszenia: Małgosia Kłaniecka, tel. 502 572 925, malgosia.klaniecka@gmail.com

Informacje o warsztacie: Alicja Miszczor, tel. 794 398 124, alataniec@gmail.com

Gwarancją znalezienia się na liście uczestników jest przelanie bezzwrotnej zaliczki na konto do 20 lipca 2016 roku. Resztę kwoty (suma za warsztat minus kwota zaliczki) wypłacana będzie w pierwszym dniu warsztatu.

Prowadząca o warsztacie:

Czas spędzony na sali będzie dla uczestników: spotkaniem ze świadomością ciała; eksplorowaniem fizyczności, zapoznaniem się z emocjami zapisanymi w ciele i sposobami na ich wyrażenie, umiejętnością ucieleśnienia treści zapisanych w podświadomości i ucieleśnianiem ich poprzez: ruch, taniec, pracę z głosem, rysunek intuicyjny. Doświadczymy również zabaw ruchowych, medytacji w ruchu i relaksacji. Będziemy działać solo w parach i w grupie.

Narzędzia pracy z ciałem:

– metoda Skinner Releasing (zmiana jakości ruchu i napięcia wewnętrznego poprzez dotyk)
– Ruch Autentyczny (intuicyjny ruch, wyrażający stan psychofizyczny poruszającego się, inspirowany przez poetyckie obrazy sugerowane przez prowadzącą w obecności akceptujacego świadka)
– improwizacja i symbolika ciała metodą Detlefa Kapperta
– rysunek intuicyjny

Sposób pracy jest kompilacją wyżej wymienionych metod oraz autorskich metod instruktorki.

Ćwiczenia odbywają się boso, należy przygotować wygodny strój do ćwiczeń i wodę.

Warsztat odbędzie się jak zbierze się minimum 8 osób.

Numer konta:
BZ WBK 98 1090 1711 0000 0000 7006 2869.

Alicja Miszczor – ur. w 1982 roku aktorka ruchu, aktywna instruktorka techniki tańca współczesnego. Prowadzi kursy improwizacji w tańcu i teatru ruchu w Krakowie oraz w Katowicach (łączy tam trening rozwoju osobistego z nauką autentycznego, kreatywnego ruchu i improwizacji tańca). Pracuje również z seniorami. Była stypendystkaąAlternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu (2013). Jest dyplomowaną instruktorką Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen) ukończyła kurs choreoterapii metodą Detlefa Kapperta). Jest absolwentką PPSKAK w Kaliszu na kierunku: taniec współczesny (2008). Od 2008 do 2015 roku była tancerką w EST Iwony Olszowskiej. Między 2013 a 2015 rokiem współpracowała z teatrem Barakah w Krakowie (projekt OBSZAR TAŃCA). Tam brała udział w wielu spektaklach. Tworzyła tam też autorskie spektakle solowe. Jest współtwórczynią i tancerką w projektach wideo tańca we współpracy m.in. z Renatą Przemyk, Bartkiem Kulasem, Kamilą Piazzą. Zanim zaczęła tańczyć zajmowała się sztukami plastycznymi. Taniec to dla niej m.in. forma komunikacji ze sobą i światem, sposób na życie, miejsce spotkania sfery duchowej, emocjonalnej i fizycznej oraz swoisty plac zabaw.

Więcej

ARCHIWUM PREZENTACJI

Katowice: Joga Życia, ul. Francuska 12; sob: 17.00-20.00, nd: 11.00-14.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close