Katowice/XXIII Festiwal A PART: Monika Wachowicz „V”

Zdjęcie: Katowice/XXIII Festiwal A PART: Monika Wachowicz „V”

Fot. Sylwia Zawadzka

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 3-11 czerwca 2017 roku w Katowicach odbędzie się XXIII Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych A PART, organizowany przez Stowarzyszenie Teatralne A Part. W ramach festiwalu Monika Wachowiak pokaże spektakl V. V to autorskie solo Moniki Wachowicz z pogranicza teatru ciała i emocji oraz teatru tańca. V jest podróżą do przeszłości, niespieszną wędrówką, mierzeniem się z samotnością, stratą i powolnym „oswajaniem się” z tym. Bohaterka spektaklu staje na powrót twarzą w twarz z życiem i własną energią witalną.

Scenariusz, reżyseria, choreografia, kostium oraz scenografia: Monika Wachowicz
Muzyka: zespół Murcof oraz utwór „Casta Diva” Marii Callas
Aranżacja muzyczna: Mirosław Matyasik
Premiera: październik 2016

Monika Wachowicz – aktorka, instruktor teatralny i pedagog, organizatorka imprez teatralnych. Występowała w przedstawieniach katowickiego Teatrem Cogitatur, współpracowała także z duńskim teatrem Cantabile 2. Współzałożycielka międzynarodowej kobiecej grupy teatralnej KoME. Bierze udział we wszystkich spektaklach i projektach artystycznych Teatru A Part (za wyjątkiem przedstawień solowych Kołysanka i Więzy). Koordynuje Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych A Part, prowadzi Studio Aktorskie przy Teatrze A Part.

Bilety w cenie 25 zł. Uczestnictwo wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji miejsca.
Przedstawienie dla widzów dorosłych.

Szczegółowe informacje o spektaklach: apart.art.pl/pl/edycja-2017/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

Katowice: info o miejscu: mona_1978@wp.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close