Kielce / 22. Festiwal Tańca w Kielcach: koncert Anity Lipnickiej „Śnienie” z udziałem artystów Kieleckiego Teatru Tańca.

Zdjęcie: Kielce / 22. Festiwal Tańca w Kielcach: koncert Anity Lipnickiej „Śnienie” z udziałem artystów Kieleckiego Teatru Tańca.

22. Festiwal Tańca w Kielcach: koncert Anity Lipnickiej „Śnienie” z udziałem artystów Kieleckiego Teatru Tańca. Plakat: materiały własne organizatora.

Po 6 latach od wydania albumu Miód i dym, Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem, który zaprezentuje w koncercie Śnienie. Koncert odbędzie się w ramach 22. Festiwalu Tańca w Kielcach. Wokalistce towarzyszyć będą artyści Kieleckiego Teatru Tańca.

Wersja do druku

Udostępnij

Artystka w nowej płycie zatytułowanej Śnienie opowie o tym, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć. Koncert w Kielcach jest częścią trasy koncertowej i zostanie wzbogacony o udział tancerzy KTT.

Twórcy:

Anita Lipnicka – wokal
Piotr Świętoniowski – instrumenty klawiszowe
Bartek Miarka – gitary
Kamil Pełka – bas
Łukasz Sobolak – perkusja
Bartosz Pernal – puzon
Dominik Gawroński – trąbka

Mateusz Sołtysik – realizacja dźwięku
Piotr Mrowiec – realizacja światła
Paweł Talaga – scenografia, kostiumy

KALENDARIUM

godz. 18:00

Kielce: Kielecki Teatr Tańca, pl. Moniuszki 2B

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close