Kielce/Kielecki Teatr Tańca: XXV Warsztaty Tańca Jazzowego

Zdjęcie: Kielce/Kielecki Teatr Tańca: XXV Warsztaty Tańca Jazzowego

Wersja do druku

Udostępnij

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na XXV Warsztaty Tańca Jazzowego. Na warsztaty mogą zgłosić się osoby rekreacyjnie zajmujące się tańcem, tancerze oraz nauczyciele tańca. Każdy z uczestników może zapisać się do wybranego pedagoga i na wybrany stopień zaawansowania. Obowiązuje następujący podział grup: 0 – grupa podstawowa – dla osób nie posiadających doświadczenia tanecznego oraz tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem; 1 – grupa początkująca – dla osób, które po raz pierwszy poznają daną technikę, ale miały już do czynienia z tańcem; 2 – grupa średniozaawansowana; 3 – grupa zaawansowana; open – grupa otwarta dla wszystkich. Jeden kurs składa się z 4 lekcji, po 90 min – jedna lekcja dziennie przez 4 dni. Zapisy trwają od 18 września 2013 r. godz. 22.00 do wyczerpania miejsc. Udział w jednym kursie kosztuje 200 zł.

Szczegóły

Grafik warsztatów

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close