Kielce/Kielecki Teatr Tańca: „Zabawy i figle w Strasznym Dworze” – pokaz uczniów OSB im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu i OSM im. Fryderyka Chopina w Bytomiu

Zdjęcie: Kielce/Kielecki Teatr Tańca: „Zabawy i figle w Strasznym Dworze” – pokaz uczniów OSB im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu i OSM im. Fryderyka Chopina w Bytomiu

Kielecki Teatr Tańca „Zabawy i figle w Strasznym Dworze”

Wersja do druku

Udostępnij

Dla uczczenia 2019 roku, ogłoszonego Rokiem Stanisława Moniuszki, z okazji 200. rocznicy urodzin Kompozytora Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakl taneczny pt. Zabawy i figle w Strasznym Dworze.

W spektaklu zaprezentują się najzdolniejsi uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu, a także uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu. Na scenie wystąpi ponad 60 młodych artystów.

Spektakl polecany jest w szczególności dla dzieci i młodzieży szkolnej.

O spektaklu:

Przyjdźcie, jeśli chcecie zobaczyć co działo się na dworze u Państwa Moniuszków? Czy było tam straszno? Jak wygląda Szatan? A może pragniecie potańczyć wraz z zaczarowanymi postaciami do mazurów, polek, polonezów Stanisława Moniuszki?

Muzyka: Stanisław Moniuszko
Reżyseria, scenografia: Zofia Czechlewska, Katarzyna Dziok
Choreografia: Zofia Czechlewska, Katarzyna Dziok, Anna Charycka
Koordynator muzyczny: Adam Mazoń

czas trwania: 80 min

Bilety w cenie 15 zł.
Rezerwacja biletów: 41 367 67 12

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 12:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close