Kielce (Leśny Dworek): Alicja Miszczor „RelaksAKCJA” – warsztat wyjazdowy

Zdjęcie: Kielce (Leśny Dworek): Alicja Miszczor „RelaksAKCJA” – warsztat wyjazdowy

Fot. materiały ASF.

Wersja do druku

Udostępnij

Alicja Miszczor zaprasza na warsztaty tańca, ruchu i relaksacji, które poprowadzi w ośrodku Leśny Dworek niedaleko Kielc. Warsztat ten nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania ani umiejętności: tanecznych, teatralnych, czy wypracowanej siły fizycznej. Warsztat będzie trwał 2 dni. W każdym dniu przewidziane są 3 godziny zajęć warsztatowych. Można przyjechać już w piątek. Koszt: 135 zł (za 6 godzin warsztatu), 150 zł – w przypadku płatności po 15 lipca. Jest możliwość wzięcia udziału w warsztacie tylko w sobotę lub tylko w niedzielę. Można skorzystać z warsztatu bez konieczności pozostawania na noclegi w Leśnym Dworku. Jesli ktoś decyduje się na nocleg w Dworku, do ceny warsztatu doliczana jest cena pobytu (75zł – nocleg i wyżywienie).

Zgłoszenia:

Joanna Gałdecka​, tel.: 605063309, e-mail: joagaldecka@gmail.com

Warsztat jest połączeniem technik pracy z ciałem oraz autorskich metod pracy instruktorskich, wypracowanych na drodze wieloletniego doświadczenia pracy z ciałem. Zajęcia będą odbywały się na sali, ale również na świeżym powietrzu w kontakcie z naturą. RELAKSAKCJA to nie tylko ruch i nie tylko relaks. RELAKSAKCJA to AKCJA /działanie, które prowadzi do RELAKSU.

Praca z ciałem podczas warsztatu obejmować będzie:

1.Ćwiczenia ze świadomości ciała.
2. Automasaż, masaż w parach, masaż tańcem (połączenie tańca i masażu) a także metody Skinner Releasing (zmiana jakości ruchu poprzez zmianę jakości dotyku partnera w połączeniu z poetyckimi obrazami).
3.Taniec autentyczny(taniec intuicyjny wypływający z wewnątrz).
4.Techniki relaksacyjne i zabawy ruchowe.
5. Trening zmysłów (trening uważności z wykorzystaniem zmysłów).
6. Komunikację przez ruch (gest, symbolika ciała/metoda Detlefa Kapperta).
7.Wyrażanie stanów emocjonalnych poprzez ruch.
8. Relaksację (wizualizacja prowadzona).

Plan pełnego pobytu:
PIĄTEK (WIECZÓR)
Grill i ognisko: od godz. 18:00 (prowiant we własnym zakresie)

SOBOTA:
Śniadanie –  godz.: 8:00-9:30
Warsztat – godz.: 10:00-13:00 (parkiet w sali balowej Dworku)
Wypad nad wodę: 13:30-16:30 (Ruszamy do oddalonego o 15 km Sukowa. Transport we własnym zakresie, będziemy się w miarę możliwości podwozić).
Obiadokolacja: 17:00-18:00
Impreza taneczna: 20:00 – dopóki starczy sił! (parkiet w sali balowej Dworku)

NIEDZIELA:
Śniadanie – godz.: 8:00-9:30
Warsztat – godz.: 10:00-13:00 (leśna polana w okolicy Dworku)
Obiad: 15:00-16:00
Zakończenie warsztatu: od 17:00

Kontakt z Leśnym Dworkiem:

e-mail: lesnydworek@vp.pl
tel: +48 693 729 117
http://www.lesnydworek.com/kontakt
http://www.lesnydworek.com/gdzie-jestesmy

Ceny pobytu w Leśnym Dworku:
1. Nocleg – 40 zł (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, TV, wi-fi)
2. Jedzenie:
– śniadanie – 15 zł (szwedzki stół, na ciepło, na zimno, na słono, na słodko, z kawą i herbatą)
– obiad /obiadokolacja – 20 zł (dwa dania)
Istnieje możliwość zamówienia posiłków wegetariańskich, należy zgłosić zapotrzebowanie podczas dokonywania rezerwacji pokoi i posiłków). Istnieje róznież możliwość dłuższego pobytu w Dworku, do poniedziałku lub dłużej.

Alicja Miszczor – aktorka ruchu, improwizatorka, aktywna instruktorka techniki tańca współczesnego i improwizacji w tańcu w Krakowie. Pracuje również z seniorami. Jest stypendystką Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu i dyplomowaną instruktorką Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen, Detlef Kappert) [kurs choreoterapii]. Jest absolwentką PPSKAK w Kaliszu na kierunku taniec współczesny. Od 2008 roku jest tancerką Eksperymentalnego Studia Tańca u Iwony Olszowskiej w Eksperymentalnym Studiu Tańca. Uczestniczyła w wielu realizacjach scenicznych i plenerowych oraz wideo tańca we współpracy m.in. z: Iwoną Olszowską, Jackiem Owczarkiem (Pracownia Fizyczna), Yukari Utoh, Marco Voltą, Bartkiem Kulasem. Od 2014 roku współpracuje z Teatrem Barakah w Krakowie (Obszar tańca). Zanim zajęła się tańcem zaangażowana była w sztuki plastyczne, stąd w jej sposobie pracy charakterystyczne jest posługiwanie się obrazami. Prowadzi w Krakowie regularnie kursy rozwojowe poprzez pracę z ciałem.
www.alataniec.pl

http://www.relaksakcja.blogspot.com/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Daleszyce k. Kielc: Leśny Dworek, ul. Cisów 102a

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close