Kielce/Szkoła Tańca KTT: warsztaty stepowania

Zdjęcie: Kielce/Szkoła Tańca KTT: warsztaty stepowania

Wariat i zakonnica. Fot. Andrzej Sip.

Wersja do druku

Udostępnij

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na ostatnie w tym sezonie tanecznym Szkoły Tańca KTT warsztaty stepowania, które poprowadzi Jirina Nowakowska – załozycielka pierwszej w Polsce profesjonalnej szkoły stepowania Studio Tańca Tap&Jazz Dance w Warszawie.


Szczegóły:

tel. (41) 344 61 71

szkolatanca@ktt.pl

http://www.ktt.pl/pol/kursy.htm

Jirina Nowakowska – Tancerka, choreograf, pedagog, instruktor tańca, sędzia. Czeszka urodzona w Pradze, od 1980 r. mieszka i pracuje w Polsce. Jako choreograf współpracuje z najlepszymi polskimi teatrami. Na terenie całego kraju prowadzi warsztaty taneczne i kursy instruktorskie. Założycielka pierwszej w Polsce profesjonalnej szkoły stepowania Studio tańca TAP & JAZZ DANCE w Warszawie. Wykładowca na wielu artystycznych uczelniach. W Polsce uzyskała tytuł magistra teatrologii Uniwersytetu Łódzkiego i ukończyła Podyplomowe Studia Zarzadzania Kulturą w Strukturach Unii Europejskiej w Instytucje Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk. W 2005 roku wyróżniona Nagrodą Ministra Edukacji i Sportu za zasługi dla polskiego tańca sportowego. Od 2006 roku, jako jedyny przedstawiciel, reprezentuje Polskę w International Tap Association w USA

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Szkoła Tańca KTT, Pl. Konstytucji 3 Maja 3, Kielce

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close