Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Aktywne plus

Zdjęcie: Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Aktywne plus

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Połączony wspólną ideą program warsztatów skierowany jest do osób dorosłych – pasjonatów tańca. Składa się z kilku różnorodnych technik tanecznych prowadzonych przez doświadczonych fachowców z tej dziedziny.

Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, by oprócz aspektu emocjonalnego i wysiłku fizycznego jaki daje taniec, pełnił on również funkcję rekreacyjną. Treningi każdego z wykładowców zawierają ćwiczenia rehabilitacyjne połączone z tańcem, co tworzy wyjątkową wartość tego programu.Warsztaty będą wzbogacone wykładami z historii Sztuki Tańca oraz prezentacjami filmów o tematyce tanecznej.

Istotnym elementem naszego projektu jest integracja pokoleniowa i spotkanie dwóch środowisk: młodych tancerzy zajmujących się tańcem profesjonalnie i amatorów, dla których taniec jest źródłem energii witalnej oraz sposobem na aktywny wypoczynek. Uczestnictwo w warsztatach wyzwala nie tylko integrację wewnątrz grupy ale również integrację międzypokoleniową ponieważ grupy ćwiczą obok siebie, przygotowują specjalne pokazy, wspólnie biorą udział w seminariach oraz projektach warsztatowych a także spędzają razem czas wolny.

W ramach projektu prowadzone będą zajęcia z tańca współczesnego, klasycznego, flamenco i pilates.

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

***

Letnia Szkoła Artystyczna 2018

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszamy osoby  pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close