Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty Master Class dla uczniów szkół baletowych

Zdjęcie: Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty Master Class dla uczniów szkół baletowych

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Warsztaty na poziomie zaawansowanym są  skierowane przede wszystkim do uczniów i absolwentów Ogólnokształcących Szkół Baletowych. Szczególne miejsce zajmuje w nich taniec klasyczny, prowadzony przez wybitnych pedagogów i choreografów tej dziedziny tańca.  W programie codzienne lekcje tańca klasycznego oraz literatura baletowa.

W tegorocznej edycji Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego lekcje Master Class poprowadzi Vera Potaszkina, pedagog Moskiewskiej Państwowej Akademii Choreografii oraz Szkoły Johna Cranko w Stuttgarcie. Vera Potaszkina prowadzi także lekcje Master Class z tańca klasycznego we Włoszech, Japonii oraz USA.

Zajęcia Master Class dają przestrzeń do rozwijania i doskonalenia nabytych już umiejętności z zakresu tańca klasycznego oraz tańca współczesnego. Warsztaty uzupełnia – poszerzająca świadomości ciała – technika Pilates, która aktualnie jest częścią profesjonalnego treningu w renomowanych szkołach tańca i zespołach baletowych na całym świecie.

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

***

Letnia Szkoła Artystyczna 2018

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszamy osoby  pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close