Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla instruktorów i tancerzy

Zdjęcie: Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla instruktorów i tancerzy

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Zajęcia, odbywające się w formie warsztatów, skierowane są do wszystkich miłośników tańca polskiego zainteresowanych podnoszeniem poziomu zarówno własnego warsztatu tanecznego jak i warsztatu instruktorsko-pedagogicznego.

Grupa „PM”  – pedagogiczno-miłośnicza pod hasłem „jak dziecko zainteresować tańcem”. Zajęcia skierowane są do nauczycieli przedszkoli oraz szkół różnego szczebla (nauczycieli prowadzących szkolne grupy bądź zespoły taneczne, nauczycieli wychowania fizycznego i innych) oraz osób nie związanych z polskim systemem edukacji a chcących uczestniczyć w procesie szeroko pojętej własnej edukacji tanecznej lub edukacji i animacji taneczno-kulturalnej polskiego młodego pokolenia.

Grupa „I” – instruktorska pod hasłem „jak uczyć tańca”. Zajęcia skierowane są do wykwalifikowanych instruktorów, choreografów pedagogów i nauczycieli tańca chcących poszerzyć swoją wiedzę merytoryczno-metodyczną  wzbogacając własny warsztat instruktorsko-pedagogiczny oraz doskonaląc swoje ciało uczestnicząc w zajęciach z różnych technik tanecznych. W zajęciach uczestniczyć może każdy instruktor.

Grupa „T” – taneczna pod hasłem „jak tańczyć?” Zajęcia skierowane są do tancerzy profesjonalnych i nieprofesjonalnych zrzeszonych i niezrzeszonych w zespołach tanecznych chcących wzbogacić swoją wiedzę na temat regionalnych i narodowych tańców polskich, poszerzyć swoje umiejętności taneczno-ruchowe, pokonując coraz wyższe progi wtajemniczenia w różnych technikach tanecznych, mobilizujące do pracy nad doskonaleniem własnego poziomu technicznego i artystycznego. W zajęciach uczestniczyć może każdy tancerz, który ukończył 16 lat.

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

***

Letnia Szkoła Artystyczna 

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszamy osoby  pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close