Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla zespołów artystycznych

Zdjęcie: Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla zespołów artystycznych

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Głównym celem warsztatów jest doskonalenie umiejętności technicznych w zakresie tańców ludowych i narodowych. Zajęcia prowadzone są pod okiem uznanych fachowców tej dziedziny sztuki z różnych regionów Polski. Program warsztatów będzie skomponowany z uwzględnieniem zainteresowań każdego zespołu, po konsultacjach z ich kierownictwem. Końcowym efektem warsztatów planowane jest wzbogacenie repertuaru zespołu biorącego udział w projekcie o nową choreografię, której premiera odbędzie się w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie.

Warsztaty będą wzbogacone o dodatkowe techniki taneczne: taniec klasyczny oraz pilates, wykłady z historii tańców polskich i etnografii. Na życzenie uczestników będzie możliwość zorganizowania wycieczek p województwie śląskim.

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

***

Letnia Szkoła Artystyczna 2018

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszane są osoby pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Koszęcin: Letnia Szkoła Artystyczna 2018 – warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla instruktorów i tancerzy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close