Koszęcin/Międzynarodowa Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018

Zdjęcie: Koszęcin/Międzynarodowa Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018

Wersja do druku

Udostępnij

W ciągu 12 lat historii Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego w Koszęcinie – zgodnie z założeniami jej twórców, choreografów: Katarzyny Skawińskiej i Michaiła Zubkova – w pełni ukształtował się jej autorski program i unikatowa forma. Szkoła osiągnęła charakter elitarny.

W czasie intensywnego, dwutygodniowego planu warsztatów proponowane są różnorodne gatunki tańca, techniki wspomagające i wykłady. Zajęcia prowadzą wysokiej klasy pedagodzy z kraju i zagranicy.

Pedagodzy tańca współczesnego reprezentują najnowsze kierunki i techniki tańca, znajomość których jest wymagana na rynku tanecznym Europy i świata. Warsztaty są skierowane przede wszystkim do tancerzy zawodowych i uczniów ostatnich klas szkół baletowych. Tradycją Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego jest także specjalnie utworzona grupa amatorów tańca z odrębnie przygotowanym programem.

Integracja dwóch różnych środowisk o tych samych zainteresowaniach, stwarza niepowtarzalny klimat koszęcińskich spotkań z Tańcem.

Zwieńczeniem Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego jest Koncert Finałowy jej uczestników.

Więcej informacji: http://lsa.zespolslask.eu

***

Letnia Szkoła Artystyczna 2018

Wykłady i zajęcia w Letniej Szkole Artystycznej są kierowane do odbiorców w kraju jak i za granicą. Szczególnie zapraszamy osoby pragnące doskonalić swój warsztat lub wstąpić na profesjonalną drogę w tych dziedzinach sztuki. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez znakomitych pedagogów

 

ARCHIWUM PREZENTACJI

Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close