Kraków: „15 SEKUND sławy” – warsztaty z kompozycji i improwizacji. Prowadzenie: Małgorzata Haduch

Zdjęcie: Kraków: „15 SEKUND sławy” – warsztaty z kompozycji i improwizacji. Prowadzenie: Małgorzata Haduch

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Supernova i Małgorzata Haduch zapraszają na drugi cykl warsztatów z improwizacji w kontekście tańca współczesnego i performansu. 15 SEKUND Sławy to studium czasu i praktyka trwania, będące kluczowymi elementami dramaturgii w spektaklu tanecznym, także improwizowanym. Uczestnicy będą badać pełną ekspresję w tańcu, w ciszy i z muzyką, a na pierwszy plan wybija się negocjowanie wyboru w improwizacji przez pryzmat upływającej 1 minuty, 2, 3… 60….

Małgorzata Haduch dzieli się swoją wieloletnią praktyką improwizacji oraz oryginalnym językiem choreografii, ukształtowanym przez takich mistrzów, jak David Zambrano, Katie Duck oraz fascynującą sceną free jazzową. Więcej o prowadzącej na www.freethedance.blogspot.com

Warsztat skierowany jest do tancerzy, aktorów i performerów ze średnim/zaawansowanym doświadczeniem w sztukach scenicznych.

Koszt: 90 zł.
Zapisy oraz więcej informacji: scenasupernova@gmail.com

Termin zapisów mija 12 listopada 2017.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close