Kraków/27. ULICA – Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych: Lusco e Fusco (Hiszpania) „Encortos (Spotkania)”

Zdjęcie: Kraków/27. ULICA – Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych: Lusco e Fusco (Hiszpania) „Encortos (Spotkania)”

Fot. Elisa Gianni.

Wersja do druku

Udostępnij

Spektakl Encontros (Spotkania) to przedstawienie o charakterze interdyscyplinarnym, które łączy teatr ruchu z tańcem i współczesnym cyrkiem. Spektakl jest komedią o dwóch osobach, które poznają się na nowo po długim życiu w oddali: dotykają się, wąchają, wyczuwają i razem ruszają w drogę.

Scenariusz i scenografia: Pablo Reboleiro, Alfredo Pérez
Reżyseria: Pablo Sánchez
Choreografia: David Loira, Alexis Fernández
Muzyka: Fran Pérez „Narf”

Występują: Pablo Reboleiro, Alfredo Pérez

Premiera: Marzec 2010, Santiago de Compostela
Czas trwania: 45 min.

Trailer spektaklu

Lusco e Fusco to nazwa duetu, który tworzą dwaj artyści galicyjskiej sceny współczesnego cyrku i teatru ruchu: Alfredo Pérez-Circanelo i Pablo Reboleiro-Trasno. Łączą ich wielkie zdolności cyrkowe, ruchowe i taneczne oraz doświadczenie zdobyte podczas ulicznych występów solowych, w których nawiązywali kontakty i komunikowali się z publicznością, jak i w spektaklach teatralnych, gdzie postacie były tworzone poprzez fizyczność i pracę ciała. Są oni twórcami i interpretatorami spektaklu reżyserowanego wspólnie z Pablo Sánchezem. W 2007 roku rozpoczęli wspólną pracę nad różnymi projektami artystycznymi, w których osiągali doskonałe rezultaty prowadzące do stworzenia krótkich przedstawień, spośród których najbardziej znane to Pizza Xa oraz Viaxes.

Strona internetowa teatru

Przy wsparciu:

Ambasada Hiszpanii (miniaturka)

Więcej o festiwalu: http://27ulica.pl/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:00

Kraków: Plac Szczepański

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close