Kraków: Alicja Miszczor „Dwa i pół” – warsztat tańca współczesnego i improwizacji

Zdjęcie: Kraków: Alicja Miszczor „Dwa i pół” – warsztat tańca współczesnego i improwizacji

fot. materiały organizatora

Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 26 maja Alicja Miszczor zaprasza na warsztat Dwa i pół – dwie i pół godziny techniki tańca współczesnego i improwizacji inspirowanej naturą. Z inicjatywy artystki odbędzie się on w przyjaznym i klimatycznym krakowskim „Kontakcie” (ul. Szpitalna 40).

O warsztacie:

Dwa i pół to dwie i pół godziny poświęcone dwóm elementom:

1. Nauce choreografii

2. Improwizacji

Zajęcia rozpoczną się rozgrzewką złożoną zarówno z ćwiczeń wzmacniających, jak i uelastyczniających ciało, a także zadań i zabaw improwizacyjnych. Główną część warsztatu zajmie nauka choreografii, której fragmenty uczestnicy będą wypełniać własnym ruchem (improwizacja na zadany temat).

Ważne informacje dla uczestników:

Poziom warsztatów jest otwarty, jednak ze względu na dużą dynamikę zajęć, wskazane jest, by uczestnicy ruszali się w miarę regularnie.

Prośba Alicji Miszczor: Na zajęcia przynieś kamyk i gałąź kształtną

Termin zapisów: 23 maja 2019 roku (zapisy e-mailem na adres: alataniec@gmail.com)

Koszt: 50 zł (płatne przelewem na konto podane w mejlu potwierdzającym zgłoszenie)

Prowadząca:

Alicja Miszczor – urodzona w 1982 roku aktorka ruchu, choreografka, doświadczona instruktorka improwizacji w tańcu i teatru ruchu. Twórczyni metody InterArt Dance, która łączy: ruch, obraz, dźwięk i słowo. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu (2013). Dyplomowana Instruktorka „Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała” (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu/ Essen/ r. Detlef Kappert) [kurs choreoterapii]. Absolwentka PPSKAK w Kaliszu na kierunku taniec. Od 2008 do 2015 roku tancerka w EST u Iwony Olszowskiej. Od 2013 do 2015 roku współpracowała z teatrem „Barakah” w Krakowie (OBSZAR TAŃCA). Twórczyni m.in. spektakli: Zdjęcie, Kobieta z sercem, Klementyna, Krótka historia dwóch bagaży. Współtwórczyni i tancerka w projektach video tańca, we współpracy m.in. z Renatą Przemyk. Tańczy, pisze, śpiewa, rysuje. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i odkryciami. Wierzy, że każdy posiada zdolności, które warto odkrywać i rozwijać.

Link video: tutaj 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:00

Kraków: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, w godz. 16.00-18.30

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close