Kraków/Balet Dworski „Cracovia Danza”: „Czas na taniec!” – spotkanie „Cracovia Danza dookoła roku”

Zdjęcie: Kraków/Balet Dworski „Cracovia Danza”: „Czas na taniec!” –  spotkanie „Cracovia Danza dookoła roku”

Fot. Paweł Grześ.

Wersja do druku

Udostępnij

Balet Dworski „Cracovia Danza” zaprasza na dziewiąte, i ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Czas na taniec!. Tym razem na spotkaniu nie będzie specjalnego gościa – zbiorowym gościem będzie sam zespół „Cracovia Danza”. Koniec roku skłania do podsumowań, dlatego też organizatorzy i chcą opowiedzieć o minionych 11 miesiącach. Porozmawiają o tym, co udało się im w tym roku osiągnąć, o artystycznych przeżyciach, ale też o niespodziankach, które spotkały„Cracovia Danza” po drodze – w większości zabawnych. Pokażą zdjęcia i filmiki ze spektakli i z podróży – ze sceny, zza kulis, z prób, z drogi…

Spotkanie będzie też okazją, aby w gronie przyjaciół złożyć sobie przedświąteczne życzenia i podzielić się opłatkiem.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Malatyńska-Stankiewicz

Wstęp wolny.

Ideą cyklu Czas na taniec! jest stworzenie miejsca i czasu do rozmowy o tańcu. Chcemy pokazać, że w ogólnym dyskursie o sztuce tancerze i choreografowie powinni mieć głos, tak samo jak kompozytorzy, reżyserzy, plastycy, czy pisarze. Zależy nam także, aby dzięki tym spotkaniom skupić wokół naszej instytucji środowisko taneczne naszego miasta. Pragniemy, aby spotkania były jednocześnie uzupełnieniem edukacji tanecznej młodego pokolenia.

Organizator: Balet Dworski „Cracovia Danza”

Współorganizator: Oddział ZASP Kraków

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Kraków: Klub Aktora „Loża”, Rynek Główny 41

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close