Kraków/BalletOFFFestival: Izabela Soldaty „CORPSTELLATION” – otwarty warsztat

Zdjęcie: Kraków/BalletOFFFestival: Izabela Soldaty „CORPSTELLATION” – otwarty warsztat

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Pierwszego dnia Festiwalu, po spektaklu Radio Żelaza, odbędzie się otwarty i bezpłatny warsztat z Izabelą Soldaty. Organizatorzy zapraszją do wspólnej improwizacji ruchowo-przestrzennej. Warsztat można również oglądać z zewnątrz, nie uczestnicząc w działaniu.

Osoby chętne do udziału w warsztatcie organizatorzy proszą o kontakt pod adresem mailowym: kcc@nck.krakow.pl

CORPSTELLATION*
Zapraszamy wszystkich chętnych do gry ruchowo – przestrzennej poprzez otwarty warsztat taneczny. Działania bazujące na współpracy w grupie, wzajemnych interakcjach oraz pracy z otaczającymi nas strukturami i przestrzenią, pozwolą nam odkrywać nowe możliwości i jakości w ciele. Warsztat przeznaczony jest dla osób pracujących z ciałem – dla tancerzy i nie tylko. Organizatorzy zachęcają także do oglądania struktury w charakterze widza.

*(lat. corpus – a distinct bodily mass or organ having a specific function; lat. constellation – a group of configuration of ideas, feelings, characteristics, objects, etc. that are related in some way)

Izabela Soldaty – formalnie studentka ostatniego roku tańca współczesnego na Uniwersytecie im. Antona Brucknera w Linzu. Jest absolwentką programu inżynierskiego na wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Jej zainteresowania krążą głównie wokół dynamiki ruchu, improwizacji, kreowania struktur i eksploracji szeroko rozumianej przestrzeni. W pracy z ciałem mocno opiera się na technikach somatycznych, szczególnie technice Alexandra i Feldenkreisa.

Więcej

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, sala 4C, al. Jana Pawła II 232godz.20.00-21.30.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close