Kraków: „Contact Family Day”, czyli przedświąteczne zbliżenie rodziców i dzieci

Zdjęcie: Kraków: „Contact Family Day”, czyli przedświąteczne zbliżenie rodziców i dzieci

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Święta to doskonały czas na rodzinne zbliżanie i spędzanie razem czasu. Z tej okazji Anna Wańtuch i Magdalena Fabritus zapraszają na dzień wypełniony zajęciami, które pozwolą na radosne budowanie więzi poprzez ciało i ruch. Uczestnicy zaczną ruchowym szaleństwem, które stopniowo wyciszą, oddając się wspólnej bliskości. W programie zajęcia Contakids, elementy Kontakt Improwizacji dla par, masaż dziecka oraz zabawy dla najmłodszych. Zajęcia przeznaczone dla rodziców z dziećmi w przedziale 2-5 lat. (W przypadku chęci uczestnictwa z dziećmi w innym wieku organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt)

Program:

 

11 grudnia 2016 ( niedziela)

10.30- 11.15

Contakids

W Contakids, poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość obojgu. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci. Od momentu przekroczenia progu sali uczestnicy będą zajęci bieganiem, upadaniem, turlaniem, skakaniem i dobrą zabawą.

zajęcia prowadzi: Anna Wańtuch

 

11.30- 12.30

Elementy improwizacji kontaktowej dla par

 

W trakcie zajęć uczestnicy spróbuję spróbują wykorzystać elementy improwizacji kontaktowej, by zbliżyć się do partnera. Odkryją  prowadzenie i bycie prowadzonym, poruszanie i bycie poruszanym, dawanie oparcia i wspieranie się o partnera oraz wspólny przepływ energii.

zajęcia prowadzi: Anna Wańtuch

11.30- 12.30

Animacja zabaw dla dzieci. W czasie, gdy rodzice zajmą się na chwilę swoją relacją, organizatorzy zapewnią z dzieciom dobrą zabawę.

12.45- 13.30

Masaż dziecka – zbuduj więź ze swoim dzieckiem poprzez masaż

zajęcia prowadzi: Magdalena Fabritus

***

 

Info o prowadzących:

Anna Wańtuch   – tancerka, performerka, nauczyciel tańca, edukacji audiowizualnej i Contakids. Ukończyła filozofię i filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim , Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny o specjalności taniec współczesny. Od 2012 roku eksperymentuje z ruchem ze swoimi dziećmi. Autorka performansów ze swoim synem Postnatal project. Od stycznia 2016 pierwszy certyfikowany nauczyciel Contakids w Polsce. Mama Wicuszka i Felutki.

https://www.facebook.com/ContakidsPolska/?ref=aymt_homepage_panel

http://annawantuch21.wixsite.com/wantuchanna/home

Magdalena Fabritius – psycholożka, trenerka i instruktorka masażu niemowląt i dzieci, prywatnie mama Amelki i Oskarka. Autorka książki: pt. Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu. Zainspirowana pozytywnym podejściem do życia i własnym macierzyństwem, każdego dnia oddaje się swojej wielkiej pasji – masażowi niemowląt i pracy z rodzicami. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty, treningi i szkolenia, pokazując, jak fascynujący jest rozwój osobisty. Pomaga kobietom odnaleźć balans pomiędzy rodzicielstwem i własnymi potrzebami. Pisze autorskie programy rozwoju.

http://pozytywnerodzicielstwo.pl/

Cena za pakiet 4 zajęć:

wersja 2 + 1 ( dwójka dorosłych plus dziecko) 120 zł, przy wpłacie do 5 grudnia 100 zł

wersja 2 + 2 ( dwójka dorosłych plus dwoje lub więcej dzieci ) 150 zł, przy wpłacie do 5 grudnia 120 zł

Zapisy: contakidspl@gmail.com

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:30

Kraków: Studio tańca OFFicyna, Józefa 14, w godz. 10.30-13.30

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close