Kraków/Cracovia Danza/Akademia Barokowa: pokaz taneczny Marie-Geneviève Massé oraz uczestników warsztatów „Taniec na dworze Francuskim”

Zdjęcie: Kraków/Cracovia Danza/Akademia Barokowa: pokaz taneczny Marie-Geneviève Massé oraz uczestników warsztatów „Taniec na dworze Francuskim”

Fot. Nick Nguyen

Wersja do druku

Udostępnij

Balet Dworski „Cracovia Danza” zaprasza napokaz tanecznyTaniec na dworze Francuskim w wykonaniuMarie-Geneviève Massé iuczestników warsztatów „Akademia Barokowa”. Tego wieczoru odbędzie się również koncert klawesynowyPieces de clavessinJ.N. Geoffroy w wykonaniu Ewy Mrowca –będzie to premiera krakowska.


Konieczna jest rezerwacja wejściówek:pod numerem telefonu(12) 421 08 36w godz. 10.00 – 14.00 lubmailowo:cracoviadanza@cracoviadanza.pl – w terminie od 2 do 25 lipca 2012.

Patronat Honorowy: Konsul Generalny Francji, Dyrektor Instytutu Francuskiego w Krakowie – Alexis Chahtahtinsky

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Organizator: Balet Dworski „Cracovia Danza”- Miejska Instytucja Kultury w Krakowie

Partnerzy: Académies des Saisons de Sablé zespołu „l’Eventail”, Stowarzyszenie Willa Decjusza, Pałac Biskupa Erazma Ciołka – Oddział Muzeum Narodowego w Krakowie, Instytut Francuski w Krakowie, Fundacja „Ardente Sole”

Patroni medialni: RMF Classic – współpraca redakcyjna, TVP Kraków, „Dziennik Polski”, portal taniecPOLSKA.pl


Więcej

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Pałac Biskupa Erazma Ciołka – Oddział Muzeum Narodowego w Krakowie, ul. Kanonicza 17

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close