Kraków: „Cracovia Danza: przyłapani w tańcu” – wernisaż wystawy

Zdjęcie: Kraków: „Cracovia Danza: przyłapani w tańcu” – wernisaż wystawy

Na zdjęciu: Maska wenecka. Fot. Ilja Van de Pavert.

Wersja do druku

Udostępnij

Balet Dworski „Cracovia Danza” tym razem zaprasza nie na spektakl, ale na… kawę. W kawiarni Indalo przy ulicy Tarłowskiej (niedaleko siedziby Baletu, Plac na Groblach) przez najbliższe 3 miesiące będzie można oglądać aromatyczną wystawę zdjęć baletu zatytułowaną Cracovia Danza: przyłapani w tańcu.

Wystawa skomponowana ze starannie dobranych składników poruszy zarówno zmysły, jak i emocje. Ziarenkom baletowej kawy smaku doda parę łyków historii, a wszystko wzbogacone zostanie nieznanym aromatem z Wenecji. Zdjęcia z Baletu o kawie, Wokół Wita Stwosza oraz Karnawału Weneckiego zapowiadającego premierowy spektakl Pewnego razu w Wenecji opowiedzą tym razem jedną historię – o tańcu i emocjach. Autorami fotografii prezentowanych na wystawie są m.in. znany ze swego uwielbienia do tańca Ilja Van de Pavert oraz znany krakowski fotograf Tomasz Korczyński.

Wstęp na wernisaż jest wolny. Spektakle, z których zdjęcia będzie można zobaczyć na wystawie, Balet zaprezentuje w styczniu, lutym i marcu w ramach cyklu „Niedziele dla tańca” czyli Cracovia Danza w Teatrze Ludowym. Zaś odwiedzający wystawę, którzy wykażą się spostrzegawczością będą mieli okazję w najbliższym czasie zdobyć bilety na te przedstawienia. Jak? Szczegóły pojawią się na stronie: www.cracoviadanza.pl oraz na FB Baletu.

Wystawa zdjęć Baletu Dworskiego Cracovia Danza

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Kraków: Cafe INDALO, ul. Tarłowska 15

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close