Kraków/Dworek Białoprądnicki: I Letni Festiwal Tańca ROZ_RUCHY

Zdjęcie: Kraków/Dworek Białoprądnicki: I Letni Festiwal Tańca ROZ_RUCHY

Fot. z materiałów teatru.

Wersja do druku

Udostępnij

ROZ_RUCHY I Letni Festiwal Tańca w Dworku Białoprądnickim, organizowany przez Stowarzyszenie Teatr Tańca DF oraz Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki w dniach od 4 lipca do 11 sierpnia 2013 r. w Krakowie obejmuje otwarte warsztaty tańca, warsztaty mistrzowskie, zajęcia dla rodziców z dziećmi, ale również pokazy taneczne, koncerty muzyki na żywo, prezentacje multimedialne. Katarzyna Skawińska, choreograf i nauczyciel tańca współczesnego, dyrektor Teatru Tańca DF: „Tango, taniec współczesny i tańce narodowe będą tematami trzech kolejnych odsłon festiwalu. Podczas spotkań uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych, zobaczyć spektakl, obejrzeć wystawę fotografii czy posłuchać muzyki.”.

W programie:

Otwarte Warsztaty Tańca – zajęcia z różnych technik tanecznych (tango, polskie tańce narodowe, taniec współczesny) przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych niezwiązanych zawodowo z tańcem.

 

Warsztaty Mistrzowskie – zajęcia przeznaczone dla osób zaawansowanych, które chcą doskonalić swój warsztat lub poszerzyć go o umiejętności z nowych technik tanecznych.

Bum Bum Tany dla malucha taty i mamy – zajęcia przeznaczone dla rodzin z dziećmi, rozwijają potencjał taneczno-ruchowy dzieci i rodziców. To okazja do doskonałej nauki poprzez zabawę i kontakt z własnym dzieckiem.

Pokazy taneczne oraz koncerty muzyki na żywo i wystawy fotografii tanecznej, prezentacje multimedialne – stworzenie możliwości obcowania ze sztuką tańca dzięki ofercie dostępnej dla każdego bez względu na wiek i poziom zaawansowania.

Fiesty taneczne z udziałem publiczności – przy każdym spotkaniu organizowany będzie wieczór z adekwatnym klimatem muzycznym, podczas którego będzie można wypróbować w praktyce umiejętności nabyte podczas zajęć zachęcając do zabawy również publiczność.

 

Więcej informacji

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Kraków: Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close