Kraków: Dwudniowy warsztat teatru tańca. Prowadzenie: Alicja Miszczor

Zdjęcie: Kraków: Dwudniowy warsztat teatru tańca. Prowadzenie: Alicja Miszczor

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Alicja Miszczor zaprasza na warsztat teatru tańca. Na warsztat złożą się improwizacja taneczna i teatr ruchu oraz technika tańca współczesnego. Uczestnicy skupią się na zadaniach improwizacyjnych: taneczno-teatralnych, grze aktorskiej na poziomie ciała oraz na nauce układu choreograficznego, częściowo opartego na improwizacji strukturalnej, czyli na improwizacji na bazie zaproponowanego tematu.

Metody:

1. Technika tańca współczesnego bazująca na: pracy z wyobraźnią i świadomością ciała,  przestrzennym ruchu, pracy z jakością ruchu i jego formą; zagadnieniu dynamiki oraz ma połączeniu elementu zwierzęcego z elementem subtelnym

2. Improwizacja i symbolika ciała metodą Detlefa Kapperta
2. Ruch Autentyczny: operowanie ruchem wynikającym z obecnego stanu tancerza
3. Kompas ciała (autorskie metody instruktorki)

Wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=nUnle8Ix7y0
https://vimeo.com/75690716
https://vimeo.com/75701821
https://www.youtube.com/watch?v=qr4R8l53a-Y

Cena:
130 zł. za dwa dni
90 zł za jeden dzień

Zapisy/info:
Sempre Taniec & Fitness
Tel. (12) 292 2002
kom. (+48) 509 656 214
mail: sempretaniec@sempretaniec.pl

Organizatorzy proszą o wpłatę zaliczki do 10 lipca 2017 na konto lub bezpośrednio w recepcji szkoły.

Opinie o warsztatach:

,,Przecudna niesamowita przygoda.  Wtedy, z tego, co pamiętam, powiedziałam, że była to jedna z najwspanialszych przygód w moim życiu”.
Aneta Szumińska (Katowice)

,,Zajęcia z Alicją to interesujące doświadczanie swojego ciała i możliwość obcowania z energią innych ludzi, intensywny i wyzwalający ruch i błogi relaks, dobra zabawa, a czasem i chwile wzruszeń. Warsztaty skończyłam pół roku temu i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że pozytywnie wpłynęły na moje myślenie, odczuwanie i postrzeganie siebie. Nie sądziłam, że praca z ciałem może przynieść tak wiele dobrego. Zostałam zainspirowana”.
Agnieszka Nowak (Kraków)

,, Szczerze mówiąc, nie myślałam, że znajdę coś takiego w Krakowie… a raczej w Polsce, bo jednak jesteśmy społeczeństwem dość zamkniętym i zdystansowanym. A jednak się udało! Co poniedziałek napełniałam się piękną energią, dostawałam dawkę optymizmu na cały tydzień. Najbardziej podobało mi się to, że w tym naszym tańcu nie chodziło tylko o taniec – ale też o to, co się dzieje w środku”.
Jagoda Kiczyńska (Kraków)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Kraków: Szkoła Tańca SEMPRE, ul. Berka Joselewicza 26, w godz. 18.30-21.15.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close